adcov.com

Jak leczyć infekcje pochwy drożdże dzieci

Drożdże, ogólna nazwa grzyba Candida, prawie zawsze mieszka w niektórych częściach naszego ciała wilgotnych, zazwyczaj nie powodując żadnych złego wpływu. Czasami może wystąpić nadmierny wzrost drożdży, co prowadzi do drażniących objawów i konieczności leczenia. Infekcje drożdżowe mogą wpływać na każdy niezależnie od wieku. Pochwa jest częstym miejscem na drożdże, i choć może to być niepokojące dla rodziców, dzieci mogą dostać infekcji również tam. Szczęśliwie, leczenia infekcji pochwy drożdże u dzieci jest ogólnie bezpieczny i skuteczny.

Instrukcje

1 Porozmawiaj z lekarzem dziecka. Jeśli jest to pierwsza infekcja dziecka drożdże, będzie chciał, aby umówić się na wizytę.

2 Użyj over-the-counter leków w celu leczenia zakażenia. Diflucan można doustnie i jest bardzo skuteczny w usuwaniu zakażenia. Kremy zawierające mikonazol, takie jak Monistat są zazwyczaj skuteczne również. Jednak mikonazol jest zalecane tylko do stosowania u dzieci powyżej 12 roku życia, chyba że pod kierunkiem lekarza. Niezależnie od wieku, upewnij się, że dobrze każdy lek z lekarzem przed użyciem.

3 Upewnij się, że skóra dziecka może oddychać. Jeśli Twoje dziecko nie jest nocnik wyszkolonych, pieluchy są wciąż koniecznością, ale unikać tych majtki plastikowe, które nie pozwalają na przepływ powietrza. Można również rozważyć odstawienie żadnych obcisłe spodnie lub bieliznę twoja córka może mieć, i zdecydować się na luźniejszej odzieży montażu. Bielizna wykonana z oddychającego, włókien naturalnych, takich jak bawełna pomoże zapobiec ponownemu zakażeniu.

4 wilgotną skórę mogą utrudniać gojenie. Wilgotnych stymulować wzrost drożdży, więc upewnij się, czy twoja córka idzie pływanie, ona nie pozostaje w swoim kombinezonie na długo. Upewnij się też, jej powierzchnia jest dokładnie płciowych po kąpieli lub suszone kąpieli.

5 Jedz dobrze. Dobra dieta może przejść długą drogę w kierunku hamowania przerost drożdży, które zwykle zaczyna się w przewodzie pokarmowym. Dodaj całe ziarna i warzywa, i cofać się na tłustych i cukrów. Ponadto, czosnek jest naturalnym przeciwgrzybiczy, więc dodanie do diety córki może pomóc drożdże sterowania.

6 Dodaj probiotyki. Probiotyki są korzystne bakterie, które pomagają w zwalczaniu przyczynę drożdży przerost w jelitach. Dodanie suplementów probiotycznych z acidophilus lub jedzenia jogurt z żywych kultur może pomóc zabić zakażenia naturalnie.

Wskazówki

  • Antybiotyki są często winowajcą zakażeń drożdży. Spróbuj dodać probiotyki lub dzienną dawkę jogurtu z żywymi kulturami do diety córki dzień zaczyna antybiotyki, aby zapobiec nawrotom infekcji.