adcov.com

Jak leczyć impotencję Od przepukliny

Mężczyźni cierpiący na przepukliny może również stać się impotentem. Przepukliny jest nienormalnym wysunięciem powszechnie w ścianie brzusznej, ale może również wystąpić w innych częściach ciała, jak również. Pacjenci są zazwyczaj nieświadomi, że ich walka o impotencji mogą być bezpośrednio związane z warunku przepuklinowego, a można pomóc.

Instrukcje

Impotencja i Przepuklina

1 może być wymagane Chirurgii. Impotencja lub dysfunkcja erekcji (ED) jest niemożność utrzymania erekcji i zwykle objawów choroby, a nie problemu samodzielnie. W przeciwieństwie do większości przepuklin, które są możliwe przyczyny impotencji, pośrednie przepuklina pachwinowa jest bezpośrednią przyczyną zaburzeń erekcji; W tym przypadku, przepuklina się guzki i opada do pachwiny. Operacja zwalnia występ i zapobiega dalszemu uszkodzeniu z zaciśniętym przepukliny, łagodzi impotencję.

2 Skonsultuj się z lekarzem na temat leków ED. Jeżeli operacja nie przynoszą ulgę impotencję, leki są wykonane w leczeniu przepukliny może być sprawcą. Stres i leki powodują zmniejszony przepływ krwi i wywołać chwilowy impotencji u mężczyzn. Ed, leki na receptę, takie jak Viagra, pomagają złagodzić ten stan.

3 Za pomocą urządzenia zwężenia próżni (VCD). VCD akrylowy cylinder, który jest umieszczony na końcu penisa. Zespół pompy jest umieszczony na drugim końcu, oraz podciśnienie, co powoduje, że stają się erekcji prącia. Pompa powoduje erekcję, a zespół utrzymuje go.

4 Spróbuj alternatywnych metod leczenia. Suplementy diety, takie jak cynk, witaminy C i olej lniany posiłku, poprawa erekcji. Jedzenia ziół, jak żeń-szenia, pomaga również w odzyskaniu z impotencją. Akupunktura zwalcza ED poprzez ukierunkowane leczenia naczyń krwionośnych.

5 Terapia może pomóc. Stres od leków, chirurgia, choroby lub mające przepukliny sam może prowadzić do problemów z erekcją. Psychoterapia zmniejsza stres i pozwala normalnie funkcja zwraca.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem, zanim zostaną wprowadzone jakieś leki lub zabiegi.