adcov.com

Jak leczyć Hives

Jak leczyć Hives


Pokrzywka to grupa czerwonych łatek lub wstrząsami, które rozchylają się na skórze człowieka. Ule są zwykle spowodowane przez reakcję alergiczną i może sprawić, że człowiek czuje się swędzenie. Od pokrzywka może czasami trwać kilka dni, powinieneś je traktować. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Instrukcje

1 Dowiedz się, co jest przyczyną ule pojawiać. Od ule są wywoływane przez reakcję alergiczną, najskuteczniejszym krokiem w leczeniu jest wyeliminowanie ekspozycję na tej pozycji. Uwaga, jeśli próbowało nowego mydła lub detergentu, które mogłyby być przyczyną pokrzywki.

2 Idź do lekarza, aby otrzymać test skórny. Lekarz może przetestować obszar wybuchu, aby zobaczyć, co jest przyczyną ule.

3 Weź lek przeciwhistaminowy. Większość liczników przez leki przeciwhistaminowe, takie jak Benadryl, skutecznie zmniejszyć lub wyeliminować uli. Lekarz może przepisać silniejszy wersji dla bardziej skutecznego leczenia.

4 Umieść fajny myjkę na obszarze realizowane. Zapewnia ulgę świąd lub pieczenie.

5 nosić lekką odzież. Podczas wybuchu o pokrzywkę, unikać noszenia czegokolwiek, co jest napięty. Ciasne ubranie może doprowadzić do potu i pogorszyć stan.

6 Zapytaj o Epi-pen. W przypadku, gdy u pacjenta występuje ciężka pokrzywka z alergią, może trzeba nosić dawce adrenaliny.

Wskazówki:

  • Jeśli nie jesteś pewien, alergenu powodującego ule, nie martw się. Nadal można traktować uli i zmniejszyć objawy alergii.
  • W przypadku, gdy osoba nie reaguje na leki przeciwhistaminowe, doustnych sterydów mogą być podane.