adcov.com

Jak leczyć Hickies

Jak leczyć Hickies


Hickey lub "miłość kęs" jest końcowy wynik pęknięcia drobnych naczyń krwionośnych tuż pod skórę na skutek nadmiernego ssania skóry. To może spowodować odbarwienie skóry, zwykle widoczne w obszarze szyi. Hickey może trwać do pięciu dni, aby zniknąć, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby spróbować zminimalizować widoczność Hickey. Niestety, nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że praktyki te działają niezawodnie.

Instrukcje

Utwardzanie Hickey

1 Zastosuj lodu na obszarze hickey jak najszybciej po naczynia krwionośne nie pękła. Trzymaj lód w miejscu przez co najmniej pięć minut.

2 Zastosuj ciśnienie do hickey za pomocą szminki lub czapkę czapkę pióra i skręt w skórę. Pomoże to przesunąć Zebraną krew w głąb skóry, z dala od powierzchni, na której jest on widoczny. Może to bolało, ale to jest podobno skuteczne lekarstwo na brzydki Hickey.

3 Zebrać skóry z monetą. To może być dość bolesny sposób, aby usunąć malinkę. Naciągnąć skórę wokół Hickey i zeskrobać z medalu, ale nie tak mocno, że złom łamiesz skórę. Sposób ten wypycha nadmiaru krwi z dala od powierzchni skóry, gdzie jest on widoczny. Obszar może być czerwony od skrobania, ale zaczerwienienie zniknie i będzie mniej widoczne niż Hickey.

4 ukryć malinkę z makijażem. Użyj podstawy kosmetycznych, że około pasuje do odcienia skóry. Obejmuje obszar całkowicie tak Hickey nie jest tak widoczna.

5 Nosić koszulę lub sweter z golfem, aby ukryć malinkę znajdujący się na szyi.

Wskazówki:

  • Nigdy nie należy używać lokówki lub innego źródła ciepła, aby poparzyć skórę w wysiłku, aby powierzchnia wygląda jak oparzenie i zamaskować malinkę.