adcov.com

Jak leczyć hemoroidy Oczywiście zewnętrzny

Hemoroidy są jedną z tych rzeczy, które można łatwo przejść z łagodnej irytacji do prawdziwego bólu. Jeśli cierpisz na łagodną hemoroidów zewnętrznych, może być w stanie uzyskać doskonałe rezultaty za pomocą naturalnych środków, aby je leczyć.

Instrukcje

1 Zmień swoją dietę. Co wiele osób nie zdaje sobie sprawy jest to, że hemoroidy są zwykle spowodowane przez zaparcia i konieczności przecedzić do wypróżnienia. Jeść więcej błonnika i picia większej ilości wody może doprowadzić do regularnych wypróżnień.

2 Weź ciepłą kąpiel owsiane kilka razy dziennie. To pomoże ukoić ból okolicy i zachęcić gojenie zacząć.

3 Nałożyć kompres wykonany z oczaru wirginijskiego do obszaru przez 10 minut kilka razy dziennie przez moczenie pad z oczaru wirginijskiego. Oczaru wirginijskiego pomaga z zapaleniem, ból i swędzenie.

4 Użyj aloes jako maść hemoroidy. Aloes może być brane prosto z łodygi rośliny. Złamać łodygę i wycisnąć żel. Aloes jest stosowany w wielu leków w leczeniu oparzeń, drobnych urazów i ugryzienia. To wspomaga gojenie i ma kojące właściwości, które pomogą się swędzenie, pieczenie i ból, że hemoroidy mogą powodować.

5 Przetrzyj wilgotnych chusteczek po wypróżnienia. Czyszczenie z papieru toaletowego może podrażniać suchej hemoroidy więcej, i może powodować obrzęk i krwawienie.

Wskazówki:

  • Jeśli krwawienia z hemoroidów, skonsultować się z lekarzem. Krwawienie może być objawem o wiele bardziej poważne problemy, i nigdy nie powinny być ignorowane.