adcov.com

Jak leczyć Elbow Ścięgna

Jak leczyć Elbow Ścięgna


Kolano jest bolesne ścięgna stan spowodowany przez obrzęk ścięgien, które łączą się dolne mięśnie ramion do kości. Jest również określana jako "łokieć tenisisty" lub "łokcia golf", choć w większości przypadków pojawiają się w ścięgna łokcia pracowników fabryki. Wszelkie powtarzające się ruch danego pasma ścięgien może prowadzić do łokcia ścięgna. Natomiast nadużywanie ścięgien może prowadzić do bólu i stanów zapalnych, wiek danej osoby, może także uczynić je bardziej podatne - ścięgna w organizmie tracą swoją elastyczność starszy człowiek staje. Objawy łokcia ścięgna jest zapalenie i ból w okolicy łokcia, a także pieczenie i możliwe sztywność. Ścięgna łokcie mogą być traktowane w domu, aby pomóc promować uzdrowienia w obszarze zagrożonym. Spróbuj tych prostych kroków, aby być na drodze do zniesienia bólu i silniejszych ścięgien.

Instrukcje

Sposoby leczenia Elbow Ścięgna

1 Rest. Unikać działań, które jest przyczyną łokcia ścięgna. Jeśli jest to sport, spróbować alternatywnego sportu do ćwiczeń. Na przykład, jeśli grasz w tenisa, pływanie lub podjąć podczas rowerze pozwalając twój ścięgna leczyć.

2 Umieść okład z lodu na powierzchni ramienia łokcia i dolnej. Pomoże to łagodzi zarówno ból i obrzęk, który jest wynikiem stanów zapalnych ścięgien. Zostawić na lodzie spakować na co najmniej 20 minut, trzy razy dziennie. Korzystanie okład z lodu do sześciu razy dziennie jest idealne, ale nie zawsze praktyczne, w zależności od swojego codziennego harmonogramu. Opakowanie lodów może być stosowana w pracy, nawet w czasie przerw, jak i wieczorem podczas oglądania telewizji.

3 nosić klamry ramienia lub łokcia nawias, aby dodać wsparcie dla ścięgna, gdy jest uzdrowienie. Orteza powinna być noszona poniżej łokcia, dół przedramienia, jak to jest, gdy mięśnie połączyć.

4 Weź lek przeciwzapalny over-the-counter, takie jak aspiryna czy ibuprofen. To nie tylko złagodzić niektóre z zapaleniem ścięgna i pomóc uleczyć, to również ci bardzo potrzebne ulgę w bólu, nawet jeśli tylko tymczasowo.

5 Wykonaj delikatne ćwiczenia rozciągające po przebudzeniu i przed udaniem się na wieczór. Lekko rozciągnąć obszar ramienia, że ​​sztywnieje. Te odcinki powinny być również wykonane w pracy, gdy jesteś na przerwie. Jeżeli podczas wykonywania tych odcinkach wystąpić nagły ból, należy natychmiast przerwać.

Wskazówki

  • Jeżeli nie znajdziemy ulgę z łokcia ścięgna, skontaktować się z lekarzem, aby upewnić się, że są prawidłowo zdiagnozowane.
  • Jeśli jesteś na innych leków, lub istniejący stan chorobowy, skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą przed podjęciem over-the-counter przeciwzapalnym, aby upewnić się nie będzie żadnych szkodliwych interakcji z innymi lekami.