adcov.com

Jak leczyć dziecka zimna Naturalnie

Jak leczyć dziecka zimna Naturalnie


Leki stosowane w leczeniu dziecka zimno są trudniejsze do zdobycia teraz, że ostatnie wyniki wskazują, bez recepty są często przyczyną przedawkowania u dzieci. Znalezienie alternatywnych metod leczenia do dziecka zimno jest koniecznością. Poniżej kilka wskazówek, które pomogą złagodzić objawy przeziębienia dziecka naturalnie.

Instrukcje

1 Użyj niektóre krople nosa soli fizjologicznej dziecka. Są one dostępne w lokalnej aptece. Można także stosować kilka kropli mleka kobiecego. Po zakropleniu należy użyć żarówki strzykawki, aby usunąć z nosa dziecka.

2 Uruchom parownik lub nawilżacza powietrza w pokoju dziecka z drzwi zamknięte.

3 Usiądź w łazience przy zamkniętych drzwiach, gdy trzymasz dziecko. Uruchomić ciepłej wody pod prysznicem. Nie daj się pod prysznicem z dzieckiem, po prostu siedzieć w wannie lub na sedesie, gdzie para wodna pomoże oczyścić oddech dziecka.

4 Trzymaj dziecko w pozycji pionowej, jak to tylko możliwe, aby pomóc usunąć dziecka oddychania przejście.

5 Pielęgniarka dziecko częściej, jeśli karmisz piersią. Dziecko będzie korzystać z przeciwciał w mleku matki.

6 Gotować garnek wody, wyjąć z pieca i dodać kilka kropli olejku eukaliptusowego. To wypełniają powietrze z naturalnym decongestant. Możesz także użyć potpourri mały garnek garnek.

Wskazówki

  • Nie stosować mentol, kamfora lub olejek miętowy lub produktów zawierających te do dziecka nosa, piersi lub w innym miejscu na ciele dziecka. Badania pokazują, składniki te mogą powodować trudności w oddychaniu.