adcov.com

Jak leczyć dolegliwości Lato z Epsom Salt

Jak leczyć dolegliwości Lato z Epsom Salt


Ludzie na całym świecie skorzystało soli Epsom na wiele lat do wielu celów zdrowotnych i leczniczych. Głównym składnikiem soli Epsom to siarczan magnezu, minerał, który wykazano naukowo, aby pomóc w funkcjonowaniu organizmu, koordynację mięśni, nerwów i impulsów elektrycznych i produkcji energii, w tym usunięcia i likwidacji wielu szkodliwych toksyn i produktów przemiany materii z organizmu. Tutaj będę oferować porady na temat jak używać soli Epsom w leczeniu i znaleźć chwilową ulgę od wielu wspólnych dolegliwości, takich jak ukąszenia letnich pszczelich, oparzenia słoneczne, alergie skórne i trujący bluszcz / trucizny dąb.

Instrukcje

1 Jeśli zostały narażone na trujący bluszcz / trucizny dąb ważne jest, aby usunąć lepkie chorągiewek ze skóry, tak szybko, jak to możliwe, aby zmniejszyć ilość toksyn wprowadzanych do krwioobiegu. Jest to toksyny, które wywoła reakcje alergiczne i zapalne i objawy (płacz czerwone, swędząca wysypka) spowodowane przez próbę układu immunologicznego do kontroli i usuwania toksyn. Sól Epsom może zapewnić pewne szybkiego zwolnienia, pomagając organizmowi eliminować toksyny i zmniejsza nasilenie stanu zapalnego. Moczyć w kąpieli soli Epsom, czy ekspozycja została ograniczona do małej powierzchni skóry, to można zrobić ciasto lub kompresji dla danego obszaru. Wymieszać 2 szklanki soli Epsom w wodzie destylowanej i zanurzyć na tym terenie i zrobić ciasto, zmniejszając ilość wody i stosować ostrożnie na skórę. Jeśli masz duży obszar narażony na trujący bluszcz, natychmiast dostać się do kąpieli soli Epsom. Wil to do stymulowania skóry i oczyszczania korpus toksyny szybko, a także dają pewne chwilową ulgę.

2 Treat użądlenia pszczół i ukąszenia owadów z soli Epsom. Jeśli zostałeś ukąszony przez pszczołę lub osę, usunąć żądło ze skóry, jak tylko możliwe, ponieważ będzie to zapobiegać i zmniejszyć ilość toksyn wprowadzanych ciała. Nożyczek jest najlepszą metodą ekstrakcji czarną żądła osadzony na powierzchni skóry. Następnie nanieść pastę Epsom sól do poszkodowanych i pozostawić na około 10 minut lub do momentu, zaczerwienienie lub obrzęk ustąpi. Jeśli jest to ugryzienie owada, a następnie moczyć obszar zgryzu w soli Epsom i wody lub stosować pastę. Ważne jest, aby dbać o żądło lub ugryźć, jeśli ofiara wykazuje oznaki ciężkiej reakcji alergicznej. Weź się lub poszkodowanego natychmiast do ER lub uzyskać pomoc lekarską. Niektóre osoby mogą cierpieć z powodu poważnych reakcji wstrząsu anafilaktycznego zagrażających życiu do użądlenia pszczół i ukąszenia owadów.

3 Przygotuj kąpiel soli Epsom, kompresji lub mieszanina pasty w leczeniu łagodnego oparzenia słoneczne. Sól Epsom może dać pewną chwilową ulgę i pomóc zminimalizować nasilenia objawów, przyczyniając się do eliminacji toksyn i zmniejszyć ból.

4 Wymieszać sól Epsom jest kąpiel do rysowania toksyn z organizmu i zmniejsza nasilenie i stopień reakcji alergicznej. Zawiera ona również łagodne właściwości przeciwzapalne.

5 Użyj Epsom sól jako tonik twarzy lub mycia. Dodać do peelingu twarzy lub maskę na twarz przez zmieszanie soli Epsom z małą ilością wody, w celu wytworzenia kremu lub pasty. Zawsze należy sprawdzić mieszaninę przez potencjalnego reakcji alergicznej na małej powierzchni skóry przed zastosowaniem się do całej twarzy. Jest to świetny sposób, aby pomóc usunąć zaskórniki, ulgę na trądzik lub oczyścić plamy i czyraki.

Wskazówki:

  • Wklej i kompresuje: Wymieszać sól Epsom wystarczająco dużo wody, aby kremu lub pasty. Stosuje się do obszaru dotkniętego.
  • Wanna wchłania: Dodaj 2 do 4 szklanki soli Epsom do wanny z ciepłą wodą. Pozwól sól dobrze wymieszać z wodą, wlewając pod bieżącą kranu. Zanurzenia w kąpieli na 10 do 15 minut. Dodaj aromatyczne zioła lub pachnące sole do kąpieli dla dodatkowego relaksu.
  • Kąpiel stóp: Zmieszaj filiżankę soli Epsom w dużej misce z ciepłą wodą i moczyć obolałe, obolałe stopy przez 10 do 15 minut.
  • Przeczyszczający: Siarczan magnezu mogą być stosowane jako środek przeczyszczający w celu usunięcia ciała odpadów toksycznych. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu, a przed podjęciem lub rozpoczęciem leczenia lub medycyny alternatywnej skonsultować się lekarza lub służby zdrowia.
  • Ten artykuł nie jest substytutem dla poszukujących pomocy medycznej z własnego lekarza lub służby zdrowia.