adcov.com

Jak leczyć depresję Dzięki medycyny chińskiej

Jak leczyć depresję Dzięki medycyny chińskiej


Dla osób cierpiących na depresję kliniczną, długotrwałe stosowanie terapii farmakologicznych, takich jak selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny mogą tworzyć niepożądane skutki uboczne. Tradycyjna medycyna chińska (TCM) oferuje zabiegi dla depresji klinicznej, które są naturalne i mają znacznie mniej negatywnych skutków ubocznych. TCM jest starożytny system uzdrawiania, który wykorzystuje akupunktura, zioła i inne zabiegi naturalne, aby uzdrowić ciało. Wykonaj następujące kroki, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Instrukcje

1 Zrozumieć, jak tradycyjna medycyna chińska odsłon depresja. Utrzymuje, że depresja jest spowodowana przez stagnacji Qi (wymawiane "Chi") w wątrobie. Qi jest podstawową energią organizmu. Odwiedzenia strony Yin Yang House'a na depresję, aby dowiedzieć się więcej (patrz źródła poniżej).

2 Zapoznaj się z tradycyjnej chińskiej widzenia ciała. Tradycyjna medycyna chińska uważa, że ​​istnieją ważne szlaki energetyczne w organizmie, zwane meridianami, które regulują przepływ energii. Utrudniony przepływ energii i dysharmonii w organizmie są u podstaw wszystkich chorób.

3 Porozmawiaj ze specjalistą akupunktury. Może sugerować, zabiegi, które odblokować południka ścieżek, umożliwiając swobodny przepływ energii przez organizm. Uważa się, że ta poprawa przepływu energii będzie z kolei łagodzi objawy depresji.

4 Poznaj teorię chińskich zabiegów ziołowych. Są one wykorzystywane do korygowania podstawowych dysharmonie w organizmie. Medycyna chińska najczęściej traktuje depresję poprzez terapię ziołową.

5 skonsultować się z wykwalifikowanym chińskiego zielarza. On lub ona będzie w stanie zaproponować ziołowe zabiegi, które będą stymulować i zwolnić Qi, który zbudowany w wątrobie.

6 Poprawa diety w leczeniu depresji. Tradycyjna medycyna chińska uważa, że ​​słaba dieta bogata w smażonych, tłustych przyczynia się do Qi zatykaniu się w wątrobie.

7 pić mniej alkoholu. Chińscy lekarze twierdzą, że overindulgence w alkoholu ułatwia wystąpienie objawów depresji.

8 Ćwiczenia więcej. Energiczna aktywność fizyczna pobudza Qi w organizmie, zmuszając go, aby przejść przez meridiany. TCM utrzymuje, że osoby aktywne fizycznie, mają większą szansę na pokonanie ich objawy depresji.

Wskazówki:

  • Koszty konsultacji z wykwalifikowanym lekarzem tradycyjnej medycyny chińskiej jest dość tanie, porównywalne do kosztów wizyty w klinice medycznej regularnie.
  • Niezwłocznie skonsultować się z wykwalifikowanych służby zdrowia psychicznego, jeśli masz myśli samobójcze lub doświadczenie przygniatającej depresji. Nie używać chińskich preparatów ziołowych jako substytut profesjonalnej opieki.
  • Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek alternatywnej techniki medycznej, należy pamiętać, że wiele z nich nie zostało naukowo ocenione. Często jedynie ograniczone informacje na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności. Każdy stan i każda dyscyplina ma swoje własne zasady dotyczące sposobu alternatywnych lekarzy medycyny można profesjonalnie licencji. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić jednego, wybierz jeden licencjonowany przez uznaną organizację krajowego. Najpierw skonsultować się z podstawowej opieki zdrowotnej z dostawcą o decyzji. Trzymaj się z lekarzem poinformowany o alternatywnej techniki medycznej można podejmować.