adcov.com

Jak leczyć choroby rano Z Strona główna zadośćuczynienie

Jak leczyć choroby rano Z Strona główna zadośćuczynienie


Poranne mdłości, lub nudności i wymioty w czasie ciąży, wpływa wiele kobiet. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, 90 procent kobiet w ciąży doświadcza nudności i 10 procent kobiet w ciąży doświadcza wymiotów. Ważne jest, aby pamiętać, że mogą mieć wpływ na poranne mdłości kobiety o każdej porze dnia, w czasie ciąży. Chociaż nie jest lekiem, który jest dopuszczony do leczenia choroby rano, domu środków, mogą być skuteczne w łagodzeniu problemu.

Instrukcje

1 Wybierz odpowiedni czas na swoje prenatalnych witamin. Wiele kobiet doświadcza poranne mdłości przy podejmowaniu swoich prenatalnych witamin na pusty żołądek. Najlepiej jest unikać podejmowania prenatalnych witamin z samego rana. Najbardziej idealny czas będzie w czasie kolacji z żywnością. Jeśli nadal odczuwasz dyskomfort, spróbuj przełączyć się na inną markę prenatalnych witamin.

2 Weź zasilanych kapsułki imbiru. Imbir jest często zalecany w łagodzeniu wszystkie rodzaje nudności i wymioty. Badania wykazały, że imbir w proszku kapsułki może zmniejszyć poranne mdłości, zgodnie z University of Maryland Medical Center. Lizaki Ginger są również uważane za skuteczny środek domu na poranne mdłości.

3. Unikaj jedzenia tłustych i pikantnych potraw. Jedzenie żywności, które są bogate w tłuszcze i ostre jest uważany za jeden z powodów, dlaczego niektóre kobiety są bardziej narażone na poranne mdłości niż inni. Dieta, która ma wysoką zawartość białka i węglowodany złożone jest uważany za idealne rozwiązanie dla kobiet, nudności i wymioty w trakcie ciąży.

4 Jedz małe posiłki w ciągu dnia. Ma to pomóc zapobiec wystąpieniu choroby rano z kilku powodów. Małe posiłki pomogą uniemożliwić przejedzenia, co może doprowadzić do mdłości. Będzie ona również pomóc zapewnić, że jesz, zanim pojawi się głodny i się mdłości. Również należy unikać spożywania ciężkich posiłków przed snem.

5 Trzymaj krakersy z tobą przez cały dzień. Jest to idealne miejsce, aby zjeść kilka krakersów rano po przebudzeniu lub w momencie, kiedy na ogół doświadczają poranne mdłości. Po wystąpić nudności i wymioty, jeść krakersy może pomóc oswoić się z żołądka.

6 Z dala od zapachów, które wywołują nudności lub wymioty. Jest także idealnym rozwiązaniem do rozważenia, co to jest o zapachu, który sprawia, że ​​mdłości. Na przykład, jeśli zapach arbuza przeszkadza, jest idealny na pobyt z dala od innych słodkich owoców, ponieważ mogą one również powodować poranne mdłości. Jest to jedna z najlepszych sposobów zapobiegania wystąpieniu choroby rano.

Wskazówki:

  • Weź witaminy B6, aby złagodzić poranne mdłości.
  • Pamiętaj, aby uzyskać dużo snu w czasie ciąży.
  • Palenie papierosów jest związane zarówno do wyższych instancji choroby rano i wad wrodzonych.
  • Zadzwoń do lekarza, gdy choroba jest ciężka rana lub wymioty krwi, zawroty głowy, mają niewielką ilość ciemnego moczu lub doświadczenie wyścigów serca czy walenie.