adcov.com

Jak leczyć cellulit Korzystanie Strona główna zadośćuczynienie

Cellulit składa się dołeczki tłuszczowych pod skórę pośladków, a czasami nóg. Kobiety się cellulitu częściej niż mężczyźni ze względu na różnice w sposobie tłuszczu, mięśni i tkanki łącznej są dystrybuowane w ich skórze. Cellulit jest wynikiem zbyt dużej ilości tłuszczu i płynów uwięzionych głęboko pod skórę, które powodują, że skóra się marszczyć się. Kiedy odpady są usuwane, skóra pozostaje miła i gładka; lecz gdy tłuszcz gromadzi się pod skórą i naciska na tkanki łącznej, skóry, wgłębienia i powoduje cellulitu. Istnieją inne nazwy dla cellulitu, w tym pomarańczowa skórka Twaróg skóry, materac zjawiska i uszkodzenia gradowe. Cellulit może dokonać człowiek czuje się brzydka i nie chcą nosić kostium kąpielowy z obawy pokazano jej cellulit. Istnieją sposoby, aby zapobiec cellulitu i sposobów leczenia go z domu środków.

Instrukcje

1 Weź miękkiej szczoteczki do ciała wilgotne lub suche skóry i pędzla w długich, zamiatanie ruchów na obszarze dotkniętym cellulitem. Upewnij się, że działa pędzel w kierunku serca.

2 Użyj miękkich włóknach szczoteczki i delikatnie nacisnąć ją na powierzchni skóry, który wykazuje cellulitu. Przesuń pędzel w okrężnymi ruchami od stóp do głowy, czy tylko na tym terenie.

3. Jedz dużo owoców i warzyw, które mają mało kalorii, ale mnóstwo składników odżywczych. Możesz też pić soki owocowe i warzywne.

4 pić swoje ulubione napoje, najlepiej wody lub soku, w temperaturze pokojowej, a nie lód zimna. Lód obkurcza przełyku i żołądka, co z kolei zaburza przepływ enzymów trawiennych w żołądku.

5 Masaż na cellulit krem na obszarze zagrożonym z wyciągnięcie ręki. Korzystanie z palców sprawia bardziej skuteczne cellulit krem.

6 Zrób kawy z kofeiną i zmielić ją w pył. Rub kurz kawy do strefy dotknięte cellulitem przez 60 sekund dziennie, potem prysznic później. Spowoduje to wygładzić skórę i cellulit zniknie w krótkim czasie.

Wskazówki:

  • Zmniejszyć ilość spożywanych kalorii i jeść więcej owoców niskokaloryczne i warzyw.
  • Schudnąć i ćwiczenia.
  • Zmniejszyć retencję płynów. Jeśli zachować dużo wody, skóra będzie pęcznieć i powodować cellulit.
  • Zawierać więcej pokarmów, które są bogate w przeciwutleniacze.
  • Ogranicz lub eliminacji toksyn, takich jak alkohol, kawa, tłuszczów nasyconych i papierosów. Toksyny, takie jak te są zazwyczaj odpowiedzialne za poinformowanie luźne wolnych rodników w organizmie i powoduje spustoszenie. To z kolei powoduje, że tłuszcz, budować i zagęścić, produkcji cellulitu.