adcov.com

Jak leczyć bolesne miesiączkowanie przez Sejm

Prosty sposób leczenia bolesnego miesiączkowania jest poprzez dietę. Poniżej znajduje się bardziej skuteczne zmiany, które należy wprowadzić do diety, jeśli cierpi na bolesne miesiączkowanie. Zabiegi te działają najlepiej, gdy są stosowane na kilka dni przed i podczas miesiączki.

Instrukcje

1 Dodaj więcej wapnia w diecie. Wapnia zapobiega skurcze menstruacyjne, co w wielu kobiet z bolesnym miesiączkowaniem są pogarszające powodu braku odpowiedniej ilości wapnia. Weź 1000 mg wapnia dziennie przez cały miesiąc, a następnie w trakcie miesiączki wziąć 250 mg do 500 mg co 4-5 godzin, aby pomóc złagodzić ból i dyskomfort.

2 kobiet z bolesnym miesiączkowaniem powinny unikać picia alkoholu. Alkohol uszczupla zapasy niektórych składników odżywczych, a także wpływa na metabolizm węglowodanów. To może pogorszyć skurcze mięśni, a także prowadzić do cięższych menstruacji, zwiększenie retencji płynów i podniesienie poziomu estrogenów.

3 Obniż spożycie tłuszczu. Wysokie diety tłuszczu może pogorszyć bolesne miesiączkowanie. Spróbuj przejść z pełnych produktów tłuszczowych do produktów o niskiej zawartości tłuszczu. Nawet niewielkie zmiany, takie jak przejście z mleka pełnego na odtłuszczone mleko może zrobić różnicę.