adcov.com

Jak leczyć ból migdałka

Migdałki mięsiste podkładki, w tylnej części gardła, które działają jako części układu odpornościowego. Migdałki działają jak filtry, zatrzymując zanieczyszczenia i bakterie z coraz dalej w dół gardła. Ból migdałki są zazwyczaj spowodowane przez infekcje wirusowe, takie jak grypa, lub infekcji bakteryjnej, jak strep. Drażniące środowiskowe, jak palenie tytoniu, migdałków może także powodować ból. W przypadku infekcji wirusowych, to musi w przebieg. Jeśli jest to bakteryjne, lekarz może przepisać antybiotyki. Czy ból jest wirusowe, bakteryjne lub środowiska, są rzeczy, które możesz zrobić, aby przyspieszyć proces gojenia.

Instrukcje

Woda i sól Nadtlenek Gargle

Dodaj 1/4 łyżeczki 1. sól z morza lub ceramicznego kubka bezpieczne ciepło.

2 Dodaj 1 łyżeczka. nadtlenku do soli. Wymieszać sól i nadtlenek razem.

3 Dodaj 8 uncji ciepłej wody z kranu do mieszaniny soli i nadtlenku. Nie należy używać wrzącej wody. Wymieszać aż sól rozpuszcza.

4 Gargle 1/3 do 1/2 mieszaniny przez 30 sekund. Wypluć i przepłukać gardło kolejną trzecią. Kontynuować płukanie aż mieszanina nie ma. Mieszanina może powodować pienienie w jamie ustnej i gardle. Spit pianki do zlewu.

5 Powtórz co cztery godziny.

Hot and Honey Lemon mentolowy

6 Włóż jedną mentol kaszel spadek w ceramicznej lub ciepła bezpieczny kubka.

7 Wlać wystarczająco wrzenia wody w misce, na pokrycie spadek kaszel. Mieszaj, aż spadek kaszel topi. Dodano więcej wrzenia wody, jeśli jest to konieczne.

8 Dodaj 2 łyżeczki. miodu i 1 łyżeczka. soku z cytryny do mieszaniny kaszel kropli.

9 Dodaj jeszcze cztery uncje wrzącej wody do mieszaniny z cytryny, miodu i kaszel kropli.

10 Niech mieszaninę schłodzić do odpowiedniej temperatury i wypić ją. Powtarzać co dwa do czterech godzin.

Eukaliptus parowa

11 Napełnij miskę ceramiczny wrzątkiem.

12 Dodaj dziesięć kropli oleju eukaliptusowego do wody.

13 Przykryj głowę ręcznikiem i pochylić się nad miską. Wdychać ciepłe, wilgotne powietrze przez usta i nos. Powtórzyć kilka razy dziennie, w miarę potrzeb.?