adcov.com

Jak leczyć ból mięśni Pec

Czy byłeś wykonywania przez lata, lub zaledwie kilka dni, każdy może cierpieć z powodu bólu PEC (piersiowym) mięśni. Podczas treningu nasze mięśnie małe łzy w nich. Nasze ciała naprawić te małe łzy. Jest to proces, który powtarza, że ​​czyni nas silniejszymi i poprawia naszą kondycję, w kółko, w kółko. Oto kilka porad i wskazówek, w jaki sposób można traktować swoje obolałe mięśnie PEC.

Instrukcje

1 najlepsze, co możesz zrobić dla obolałych mięśni PEC jest umieścić lód je. Gdy mamy ból mięśni, są zwykle stan zapalny. Lód pomoże zapalenie zejść. Umieścić lodu w plastikowej torbie ziplock, owinąć ręcznikiem wokół worka i umieścić go na swoim ciele, nad swoim bólem mięśni PEC. Umieścić go na mięśnie przez 10 minut, a następnie zdjąć go przez 10 minut. Powtórz ten proces na godzinę. Jeśli twoje mięśnie są nadal ból, nadal powtarzając ten proces.

2 Jeśli nie ma żadnego lodu, otworzyć swój spiżarni. Poszukaj puszkę groszku lub kukurydzy. Otwórz i spuścić cały płyn z puszki, a następnie wlać zawartość do plastikowego zip-lock torby i umieść w zamrażalniku. Groch zamrożony doskonale jako substytut lodu.

3 Weź lek przeciwzapalny, takie jak ibproferin. Przeczytaj etykietę przed podjęciem tego lub dowolnego, leków, aby upewnić się, że jest to bezpieczne, aby podjąć. Postępuj zgodnie z instrukcjami dawkowania podany na etykiecie.

4 Stretch! Stań z rękami na twojej stronie. Delikatnie gięcia (w talii), z jednej strony na drugą. Powtórz to kilka razy. Powinieneś czuć mięśnie boczne i swoje Pecs jak wyciągnę. Unieś ramiona nad głową, podczas gdy robisz tych odcinkach, aby uzyskać jeszcze lepszy odcinek dzieje. Ból Pecs może być spowodowane przez napięte mięśnie, więc pamiętaj, aby rozciągnąć się rozgrzać mięśnie przed rozpoczęciem treningu.

5 Kiedy jesteś podnoszenie ciężarów, należy zawsze niech mięśnie odpoczywać przez cały dzień przed przystąpieniem do wykonywania ich ponownie. Jeśli nadal ból, kiedy jest czas na ćwiczenia, nie przejmuj się. Dolna ile waga jesteś podnoszenia o połowę, a dopiero połowę powtórzeń, które robił. To rozciągnąć mięśnie, nie powodując ich do ciężkiej pracy.

Wskazówki:

  • Zwiększ ilość masy, że jesteś podnosząc stopniowo w małych porcjach.
  • Aby zapobiec bolesność mięśni, upewnij się, że jesteś podnoszenia odpowiednią ilość masy. Jeśli podnoszenia zbyt dużo, zbyt szybko, jesteś bardziej skłonny, aby ból Pecs.