adcov.com

Jak leczyć alergie dla psów i kotów

Jak leczyć alergie dla psów i kotów


Według Amerykańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (ASPCA), między 15 a 20 procent ludzi jest uczulonych na zwierzęta. (\ Wiele osób ma alergię na ich własnych psów i kotów, ale wybrać je zachować jako członka rodziny. To dlatego, że istnieje wiele sposobów leczenia alergii domowych do życia z nich znośne. Alergia na zwierzęta powodować podrażnienia nos, płuca i oczy. Ludzie z zatorami alergie zwierząt doświadczenie nosa, kichanie, swędzenie oczu i problemy z oddychaniem, w niektórych przypadkach. Jeśli kochasz swojego zwierzaka i chcesz zachować go wokół na wiele lat, w leczeniu alergii ze środków zapobiegawczych i lek.

Instrukcje

1 Trzymaj psa z wejściem sypialni hipoalergiczny i używać pościel na łóżku. To daje przestrzeń, aby być wolne od alergenów, gdy jest to konieczne, zwłaszcza, gdy śpi.

2 Kup wysokiej wydajności cząstek powietrza (HEPA) ze sklepu do domu poprawy i umieścić go w sypialni lub salonie. Trzymaj filtr przez cały czas, aby usunąć alergeny z powietrza.

3 Pozbądź się dywany w domu, jak dywany i tapicerki tkaniny zbierać alergenów. Jeśli musisz zachować wykładzina, próżnię często z próżni HEPA lub standardowego próżni przy zainstalowanym worek HEPA.

4 Spray powietrze i meble z pokoju sprayu przeciw alergen codziennie do neutralizacji alergenów w pomieszczeniach.

5 Czy ktoś, kto nie jest uczulony na szczotki zwierząt lub czesać kota lub psa ​​na co dzień, aby usunąć martwy naskórek i włosy. Przetrzyj zwierzaka dół usunięcie alergenów lub chusteczki domowych kąpać się raz w tygodniu.

6 Weź pigułki, aby zminimalizować objawy alergii. Niektóre tabletki na alergie są over-the-counter, podczas gdy inne wymagają recepty od alergologa.

7 Pobierz immunoterapii lub odczulania strzały alergii, od lekarza lub alergologa. Pacjenci mogą otrzymać zdjęcia immunoterapii dla psów i kotów.