adcov.com

Jak kupić zdrowe serce Foods na mały budżet

Według American Heart Association, dieta zdrowe serce jest jednym składa się z różnorodnych pokarmów bogatych w składniki odżywcze, takie jak warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste, i obejmuje ryby, które zawierają kwasy tłuszczowe omega 3, takie jak łosoś, pstrąg i śledzia kilka razy w tygodniu. Serce zdrowe zakupy spożywcze na niewielkim budżetem może wydawać się trudne, ale przy odrobinie planowania jest to możliwe.

Instrukcje

1 Wyeliminuj niezdrowej żywności z budżetu spożywczego, aby zwolnić więcej pieniędzy na zdrowie serca żywności. Obejmuje to pokarmy, takie jak chipsy ziemniaczane, słodkie przekąski, ciasteczka, ciasta, cukierki i napoje gazowane. Pozycje te mogą wydawać się tanie, ale się szybko - i biorą pieniądze z budżetu, które można wykorzystać na zakup żywności bogatej w składniki odżywcze.

2 Sklep sprzedaży. Należy zwrócić uwagę na sklep spożywczy tygodniowych ulotek otrzymywanych pocztą. Jeśli piersi bez kości, bez skóry z kurczaka jest w sprzedaży w tym tygodniu, a następnie zaplanować kilka posiłków na tydzień, które zawierają kurczaka. Gdy elementy, takie jak ryby do sprzedaży, zakup trochę więcej więc trzeba będzie trochę w przyszłym tygodniu. To samo dotyczy owoców i warzyw. Gdy banany i jabłka są na sprzedaż, ich owoce tygodnia. W przyszłym tygodniu, brzoskwinie i melon cieszyć. Zakupy sprzedaży zapewni różnorodność w diecie z niewielkim wysiłkiem.

3 Plan na kolacje z wyprzedzeniem. Kiedy już wiesz, co jest na sprzedaż, usiąść i zaplanować co będziesz gotować na obiad każdego wieczoru. W ten sposób można mieć pewność, aby kupić wszystkie niezbędne składniki i uniknąć wycieczki last minute do sklepu spożywczego, który może być kosztowne.

4 Regularnie to niedrogie posiłki w swoim planie. Są to elementy, takie jak płatki owsiane, co sprawia, niedrogiego śniadania lub fasolę i ryż brązowy, który zapewnia zdrowe i kompletne źródło białka i jest świetny obiad lub kolację rozwiązaniem dla osób z ograniczonym budżetem.

5 Stick zewnętrzny pierścień supermarkecie. To jest, gdzie znajdują się zdrowe i serca naturalnej żywności. Wszystkie owoce i warzywa, mięso i produkty mleczne znajdują się na pierścieniu zewnętrznym. Wewnętrzne korytarzy sklepu zawierają mocno przetworzonej żywności, które są bogate w sód i często zawierają tłuszcze trans. Zwiedzać tylko do wewnętrznych przejściach zakup owsa, całe makarony ziarna, pieczywo i przyprawy do smaku swoje serce zdrowe pokarmy.