adcov.com

Jak kupić testosteronu Enanthate Fiolki

Testosteron enanthate jest sprzedawane w fiolkach do samodzielnego wstrzyknięcia i legalnie dostępna w Stanach Zjednoczonych wyłącznie z przepisu lekarza. Narodowy Instytut Zdrowia donosi, że lek stosuje się do leczenia zaburzeń hormonalnych. Zakup testosteronu enanthate fiolek może być skomplikowanym procesem - otrzymujesz najlepszą ofertę często wymaga trochę badań. Wiedząc, jak kupić fiolki będą bardzo przydatne, jeśli lekarz dyskutują rozpoczęciem leczenia lekiem.

Instrukcje

Zakup testosteronu Enanthate Fiolki

1 dostać receptę. Lekarz zadecyduje, czy trzeba samodzielnych zastrzyków z testosteronu enanthate. Posłuchaj jej rady na renomowanych aptek, zarówno lokalnych i internetowych, gdzie można kupić fiolki.

2 Rozejrzyj się. Jeśli masz ubezpieczenie zdrowotne, możesz spodziewać się małą ilość ko-pay. Bez ubezpieczenia, 5 ml fiolki testosteron enanthate kosztować około 103,46 dolarów, zgodnie z Johns Hopkins Point-of-Care. Sprawdź aptek na lepsze oferty.

3 Aby dokonać zakupu. Farmaceuta dostarczy Ci dodatkowych informacji na fiolkach. Jeśli zamówienie online, ostrożnie zdjąć swój numer zamówienia i numer przesyłki przewoźnik śledzenia.

4 Podnieś swoje fiolki. Farmaceuta będzie porozmawiać o leku i również polecam sterylne strzykawki domięśniowo do samodzielnego wstrzyknięcia. W przypadku zakupu on-line, śledzić przesyłkę dokładnie i upewnij się, aby go podnieść tak szybko, jak to jest dostarczane.

5 fiolek należy przechowywać starannie. Aby zapobiec krystalizacji roztworu, który może uczynić wtryskowych trudne, fiolki przechowywać testosteronu enanthate w ciemnym, chłodnym miejscu, w temperaturze od 68 do 72 stopni Celsjusza (20 do 25 stopni Celsjusza). Wyeliminuje to konieczność zwrócenia więcej pieniędzy dla zepsutych fiolek.

Wskazówki

  • Samodzielnie wstrzykiwać testosteron enanthate ściśle według zaleceń lekarza.
  • Zawsze należy używać świeżego, sterylną strzykawkę dla każdego wstrzyknięcia.
  • Zapytaj swojego lekarza o ewentualnych skutkach ubocznych.
  • Nigdy nie kupić fiolek tego leku bez recepty. Jest to zarówno niebezpieczne i nielegalne.
  • Nie stosować tego leku do innych celów niż zalecane.
  • Testosteron enanthate jest klasa III kontrolowanych substancji, i to jest przestępstwo federalne do zakupu bez ważnej recepty.