adcov.com

Jak kupić surowe mleko

Jak kupić surowe mleko


Chociaż można znaleźć i kupić surowe mleko w spożywczych i sklepach ze zdrową żywnością w Kalifornii, konsumenci w Maryland nie ma tak łatwo. Każdy stan w między ma swoje zasady, ale są sposoby pracy z nawet najsurowsze surowych przepisów mleka. Możesz dostać surowego mleka za jedyne 4 dolary za galon w niektórych obszarach, podczas gdy może kosztować 12 dolarów za galon lub więcej w droższych miejscach. Oto jak kupić surowe mleko, gdziekolwiek mieszkasz.

Instrukcje

Kup surowego mleka

1 Sprawdź, czy można kupić surowe mleko w sprzedaży detalicznej stanie, lub jeśli można kupić bezpośrednio od producentów mleka. Jeśli tak, możesz być w stanie kupić na rynku mleka surowego z lokalnym rolnika. Dowiedz się, jakie prawa są przechodząc do strony kampanii prawdziwego mleka.

2 Znajdź lokalnego lidera Weston A. Price Foundation Chapter pośrednictwem strony internetowej WAPF. Organizacja ta promuje tradycyjne potrawy i opowiada o prawa konsumentów do zakupu i konsumpcji mleka surowego. Lokalny lider rozdział będzie w stanie doradzić, w jaki sposób uzyskać surowego mleka w swoim własnym obszarze.

3 Sprawdzić, czy udział krów stada krów co-op w pobliżu. Szukaj Jedz dzikie i lokalny Żniwa stron internetowych, aby znaleźć producentów mleka w pobliżu. Następnie należy skontaktować się bezpośrednio z rolników i dowiedzieć się, czy można kupić surowe mleko od nich przez cowshare programu.

4 Rozpocznij zakupu mleka surowego przez źródła po dokonaniu oceny jego bezpieczeństwa i czystości w gospodarstwie. Jeśli jest Certified mleczarnia mleczarnia surowy, można kupić surowe mleko nie z ufnością. W przeciwnym razie, należy się upewnić, że nabiał przestrzega Standardów Raw Milk USA lub z kryteriami surowego mleka na bazie trawy omawianych na stronie internetowej Fundacji Weston A. cena.

Wskazówki

  • Zapytaj o surowego mleka w sklepach ze zdrową żywnością. Często zdarza się, że właściciele mogą znać źródło.
  • Udziału w konferencji Weston Cena Foundation znaleźć surowe źródła mleka.
  • Czytać książkę i pożywne mleko Tradycje, aby dowiedzieć się korzyści zdrowotne wynikające z surowego mleka.
  • Upewnij się, że surowe mleko jest czyste źródło i pasz na bazie trawy jest z minimum ziarna podawanego do krów.