adcov.com

Jak kupić Stand Up Paddleboard i schudnąć

Jak kupić Stand Up Paddleboard i schudnąć

Czy czujesz się nadwagi, ale lubię podnoszenie ciężarów, bieganie i inne ćwiczenia cardio, które zazwyczaj pomagają ludziom schudnąć?

Cóż, nie zawsze są alternatywy. Stand Up brodzik czyni cuda dla ciała, gdy nie poddając was do monotonii i bólu standardowych ćwiczeń cardio. To musi być najlepszym sposobem, aby schudnąć. Jeśli mieszkasz w pobliżu żadnej wody, można to zrobić.

Instrukcje

1 Znajdź sklepu sportowego lub Surf Shop i poprosić wynająć wstać pokładzie wiosła. Jeśli wybierasz się na wakacje lub mieszka gdzieś w pobliżu oceanu, będzie to łatwe. W przeciwnym razie będziesz musiał zrobić kilka badań, aby znaleźć to, czego potrzebujesz. Magazyn będzie wyposażyć Ci odpowiednie wyżywienie rozmiar biorąc pod uwagę swój wzrost i wagę.

2 Daj mu szansę. Po raz pierwszy na pokładzie łopatkowym będzie prawdopodobnie połączenie śmiechu i warczy. To nie jest łatwe, aby uzyskać właściwą równowagę w pierwszej kolejności. Wystarczy pamiętać, aby rozpocząć płasko na desce i stanąć na środku planszy z nogami prosto poniżej Ciebie. Trzymaj stopy od siebie nie więcej niż szerokość barków. To zajmie kilka prób.

3 Jak oceniasz swoje doświadczenie z płytą łopatkowym i obmyślać zakupu, pamiętaj: ludzie stracili ponad 50 kilogramów wagi, po prostu przy użyciu płyty ścienny na tydzień do swoich treningów. Nie, oni nie są wiosłowaniu przez trzy godziny dziennie, więcej jak 30-45 minut na treningu. Jest to najlepszy sposób na utratę wagi, ponieważ jest to takie przyjemne doświadczenie ćwiczenia.

4 Kup płytę ścienny. Będziesz zdobyły wiele dobrych informacji z wynajmu doświadczenia. Wyjaśnić osobie sprzedaży co lubisz, o rady i nie zrobił. Jeśli naprawdę trudno było pobytu wyważone, nalegać na dłuższy pokładzie niż facet sprzedaży może zalecić. Otrzymasz stały się z planszy sprawia, że ​​twoje doświadczenie jest dobry za każdym razem trafisz na wodę.

5 Rozpocznij co podróż do jeziora, rzeki lub oceanu trzy razy w tygodniu. Zobowiązać się do spędzania dobry długi trening na wodzie albo w sobotę lub niedzielę. Można nawet posadzić psa lub dziecko z przodu tablicy z wami po doświadczenie. Zaczniesz utraty wagi szybko.

6 Docenić piękno wokół ciebie za każdym razem wyjdzie. Jest to jeden z największych darów, może zapewnić wyżywienie łopatka; to ma się z dala od ludzi i betonu i prawo w niektórych z największych placów zabaw Matki Natury.

Wskazówki

  • Jeśli masz mniejsze problemy nóg, jest to świetny sposób, aby ćwiczenia.
  • Jeśli jesteś naprawdę ciężki, jest to doskonały sposób na ćwiczenie bez uszkodzenia waga męczy stawów.
  • Będziesz budować mięśnie robiąc to i więcej masz mięśni, tym wyższa stawka dzienna kalorii spalić lubisz.
  • To system podatku cardio, więc sprawdź się z lekarzem, jeśli masz jakieś problemy zdrowotne i niech wie, że planuje tego rodzaju program ćwiczeń.
  • Nic nie przebije rozsądnej diety. Bądź dobry dla siebie z żywności i części można jeść.