adcov.com

Jak kupić niepełnosprawność przychody ubezpieczenia

Jak kupić niepełnosprawność przychody ubezpieczenia

Ani ubezpieczenia na życie lub zdrowie prywatne pokrycie od dostawców, takich jak Bupa, Aviva i AXA PPP będzie Pan wiele dobrego finansowo Gdyby stał się niezdolny do pracy z powodu niepełnosprawności. Podczas gdy te ostatnie mogą również zapłacić za lepsze leczenie stanu niż pojawi się na NHS, pod warunkiem że były jeszcze w stanie sobie na to pozwolić, chcesz być na stronie jeśli nie miał prognozowanie wyjąć politykę ochrony dochodów w obliczu znacznego spadku dochodów.

Instrukcje

• Ustalić, jaki rodzaj niepełnosprawności dochodów ochrony chcesz. Niektóre zasady działalności zapewni Ci wolne od podatku dochodowego w przypadku było stać się niezdolny do pracy z powodu niepełnosprawności, poprzez choroby lub wypadku. Inni będą dbać zobowiązań finansowych, takich jak kredyt hipoteczny jeśli ty stracić twój dochód. Musisz również zdecydować, czy chcesz przejść do długoterminowej ochrony dochodu, który zazwyczaj zapłaci aż do ustalonego wieku, śmierci lub swój powrót do pracy, lub krótkoterminowe ochrony, które mogą mieć okres stałej maksymalna wypłata od jednego do pięciu lat.

• Wykorzystanie cena porównanie miejsc, takich jak Moneysupermarket, ActiveQuote.com i Money.co.uk, aby znaleźć dochodu planów ochrony. Cytaty, które można uzyskać z tych usług powinna być traktowana jako przewodnicy tylko. Rzeczywista Cena, którą będziesz skończyć płaci za pokrycie bardzo zależy sytuacji osobistej. Za pomocą porównania cen usług jest dobry sposób aby poczuć na rynku mimo wszystko.

• Kontakt firm, które oferują rodzaj pokrywy szukasz w konkurencyjnych cenach. Omówić rodzaje polityki i jak bardzo każdy będzie ustawić z powrotem. Gwarantowany plan zapłaci się określoną ilość przez życie swojej polityki dla zestaw premium. Przeglądanym plany wydają się z czasem, skutecznie uznania operatora pokrywa się droższe. Jeżeli jesteś w pracy wysokiego ryzyka lub dymu, może warto rozważyć plan związane z wiekiem. Niektóre zasady związane z wiekiem nie czynnikiem w zagrożeń zawodowych i styl życia, ale może stać się dość drogie, jak lata mijają.

• Przejdź na pokrycie własnych zawód jeśli ty potrzeba twój plan wypłaty bez konieczności szukać innej pracy, w przypadku gdy można już wykonywać swojej bieżącej roli. Jeśli nie, będę oczekiwać do Szukaj pracy swojej niepełnosprawności pozwoli Ci zrobić.

• Opisz dokładnie korzyści i wyłączenia wszystkich planów, bierzesz pod uwagę. Upewnij się, że nie ma nic w historii choroby lub w stylu życia, które mogłyby unieważnić wszelkie roszczenia. Po wybraniu planu, należy skrupulatnie uczciwy podczas procesu aplikacji. Twierdzą, że są niepalący Kiedy jesteś nie może wyciąć kilka funtów off konta premium, ale będzie coś to pozorna oszczędność, jeśli twój dostawca pokrywa dowiaduje się o swojej ruse i odmawia wypłaty w niefortunne zdarzenie, które należy wnieść roszczenie. Musisz także być z góry o każdej rodzinie medycznych.