adcov.com

Jak kupić dla GMO Zbożowe

Jak kupić dla GMO Zbożowe


Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że organizmy zmodyfikowane genetycznie, czy GMO, które trafiły do ​​naszych źródeł żywności. Jeśli szukasz w celu wyeliminowania GMO w swoich żywności, biorąc się bliżej swojej płatków śniadaniowych jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć. Oto jak kupić non-GMO zbóż dla swojej rodziny i mieć pewność, że pochodzi z rodziny nie karmienia "Franken-spożywczego."

Instrukcje

1 Sprawdź żywności oznaczyć za zboże. Większość producentów żywności oznaczania ich żywność bez GMO, jeżeli podjęły dodatkowe koszty produkować go jako taki. Zakup całych ziaren nie koniecznie oznacza, że ​​ziarna nie zostały genetycznie zmodyfikowane. Czytaj etykiety zapewni, że żywność nie zawiera GMO.

2 Sklep w sklepach dla zbóż. Sklepów spożywczych zdrowia, takich jak Whole Foods, Trader Joe i Wild Oats mają szeroki wybór żywności bez GMO, w tym zbóż, do wyboru.

3 Zmiana marki zbóż. Typowe marki domowe mogą mieć GMO w nich, zwłaszcza jeśli nie są one oznaczone jako non-GMO. Marki takie jak Kashi i Natury Path to dobry wybór.

4 Należy unikać produktów, które zawierają płatki kukurydziane. Wiele produktów spożywczych, które zawierają zboża, takie jak syrop kukurydziany, zawierają GMO. Unikanie produktów kukurydzy pomaga wyeliminować źródła tych GMO.

5 Kup organicznych zbóż. Szybki i łatwy sposób, aby stwierdzić, czy dana żywność ma GMO lub nie jest do odczytu "organiczny" na przedniej etykiecie. Jest to niezgodne z przepisami FDA mieć GMO w żywności oznaczonej "organiczny". Jeśli element zawiera tylko kilka składników organicznych, to nadal może zawierać GMO, więc czytać etykiety żywności starannie.