adcov.com

Jak kupić Celebrity Sexy zębów szlifowania

Jeśli kiedykolwiek chciałeś sexy, sławna białe zęby, bez ceną sławy, są nowe produkty, które zmieniają sposób, w jaki zwykli ludzie czują się o ich uśmiech. Zapomnij o bałagan i niewygodnych tace z przeszłości. Dziś coraz gwiazd sexy zębów może być tak proste, jak błysk światła! Dosłownie. Z zabiegów laserowych do szybkich i skutecznych zestawów domu wybielania, wybielanie zębów jak sławna jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Instrukcje

1. Zdecyduj się na leczenie laserem. Powiększ! wybielanie laserowe leczenie może zap plam z zębów w zaledwie godzinę. Procedura bezbolesny kosztuje od 300 do 1200 dolarów, w zależności od lekarza, położenie praktyce oraz różne urządzenia używane w czasie stosowania. Gwiazdy takie jak Alicia Keys, Amanda Peet i Tyra Banks polegać powiększyć! zabiegi laserowe, aby utrzymać aparat gotowy uśmiech i wyłączanie czerwonym dywanie.

2 Zakup zaawansowany zestaw wybielający z lokalnej apteki lub dyskonta sklepie. Z Colgate do Rembrant, wiele markowych producentów oferuje w domu zestawy do wybielania zębów jako jedyne $ 10 dolarów. Wyroby te różnią się od wypełniaczy tac żeluje wycieczki klejowe, które są stosowane bezpośrednio na górnych i dolnych łuków. Większość produktów gwarantuje dramatyczną zmianę w dowolnym miejscu na 3 dni do 2 tygodni. Brooke Shields, spokesmodel dla Colgate, używa produktu, aby zachować zdrowe zęby i jej produkt bardzo potrzebne, mówiąc: "Mając piękny uśmiech jest wymóg pracy dla mnie!"

3 Odwiedź stronę Zęby Celebrity Sexy Celebrity Sexy zamówić produkty wybielania zębów. Widziany na E !, Extra !, OK !, Style i Och! Tlen, produkt twierdzi, wybielania zębów do ośmiu odcieni w 14 dni. Wspierany przez gwarancji, firma obiecuje, "Brak pasków, tac, bez żadnych świateł, żadnych ostrych kroplówkę, nie bałagan!"

4 Sprzedam wybielacze do zębów. Ten prosty i dość skuteczna metoda jest najlepsza w przypadku korzystania z towarzyszem do płukania jamy ustnej. Wyniki będą się różnić, i potrzeba więcej czasu na rozpatrzenie. Aby go wykorzystać, zastosować kwotę bilon wielkości pasty na szczoteczkę do zębów, a następnie szczotkować zęby, jak zwykle. Podczas niedawnej taping show Conan O'Brien, Halle Berry twierdzi, że technika ta utrzymuje zęby "ekstra czyste" i "jasne".