adcov.com

Jak kupić bioidentical hormonów w Kanadzie

Jak kupić bioidentical hormonów w Kanadzie


Wielu lekarzy w Stanach Zjednoczonych i Europie zaczęły wykorzystaniem hormonów bioidentical do hormonalnej terapii zastępczej, zwany także HRT. Lekarze w Kanadzie zaczynają przepisywać tego naturalnego leczenia HTZ, ale kanadyjski dostępność może być nadal trudne.

Instrukcje

1 Zrozumieć hormonów bioidentical. Hormony regulują niemal każdy funkcji w naszym organizmie. Bioidentical zamienniki hormonów są bardzo różne od tradycyjnej medycyny w syntetycznych hormonów, w tym hormonów wyglądać bioidentical molekularnie tak samo jak i działać jak te nasze ciała składają. Bioidentical lub naturalne hormony wykonane są z roślin, takich jak soja i zwierząt, takich jak świnie. Materiały z tych źródeł strukturalnie zmieniona w laboratorium, tak że cząsteczki są takie same, jak te, które produkują. Syntetyczne hormony powodują, że organizm reaguje w taki sposób, że nasze hormony zrobić, ale hormony syntetyczne nie przypominają prawdziwych hormonów strukturalnie.

2 Znajdź lekarza lub lekarza, który przepisze hormony bioidentical. Choć trudne, staje się coraz łatwiej znaleźć lekarzy w Kanadzie, którzy pracują z naturalnych hormonów. Zapoznaj się z miejsc, takich jak womenshealthmaters.ca, które mają pomocnych przewodników i forów dla osób poszukujących bioidentical lekarzy nakazując w różnych terytoriów i województw.

3 Znajdź farmaceutę mieszania. Compounding farmaceutów wykorzystanie naturalnych hormonów wmieszano do aplikacji, stosując różne zalety i kombinacje hormonów. Ilości i rodzaje zależą od przepisu lekarza. Praktycy służby zdrowia przepisujący hormonów bioidentical może pomóc Ci znaleźć aptekę mieszania. Dla tych, którzy wciąż szukają lekarza lub lekarza, który pracuje z hormonów bioidentical te apteki zazwyczaj może polecić jeden.
Stowarzyszenie mieszania Farmaceutów Kanady ma listę aptek. To również może pomóc znaleźć lekarza w Twojej okolicy.

4 Zdecyduj, jaki rodzaj bioidentical hormonu chcesz użyć. Lekarz lub farmaceuta może zaoferować sugestie na podstawie indywidualnych potrzeb. Hormony naturalne w wielu formach, w tym kremy, żele, tabletki do ssania, czopki, zastrzyki i doustne suplementy. Wiele osób uważa, przezskórne (stosuje się do skóry) metody hormonów bioidentical działa najlepiej, ponieważ hormony są łatwo wchłaniane w ten sposób.

5 zakupu zamienników naturalnych hormonów w preparatach ziołowych. Dużych detalistów w Kanadzie, takie jak Costco i Sears, oferują ziołowych suplementów, które zawierają HRT soi i innych isofavones które działają jak hormony bioidentical.

Wskazówki:

  • W przypadku stosowania hormonów bioidentical do skóry, należy na przemian, w którym stosować kremu co drugi dzień. Możesz budować odporność na hormony, jeśli umieścić krem ​​w tym samym miejscu co dzień.
  • Mimo, że są uważane za hormony bioidentical naturalne, są one nadal leczniczy i może mieć skutki uboczne w połączeniu z niektórymi lekami. Przed rozpoczęciem lub terapii HRT zatrzymywanie jakichkolwiek skontaktować się z lekarzem lub służby zdrowia.