adcov.com

Jak Krzesło AA Zgromadzenia

Jak Krzesło AA Zgromadzenia


Z biegiem lat, Anonimowi Alkoholicy opracował skuteczne środki do prowadzenia uporządkowanego spotkania, które dotyczą potrzeb swoich członków. Odpowiedzialność za utrzymywanie tego porządku postępujący program gromadzenia w dużej mierze spoczywa na przewodniczącego. Oto, jak skutecznie krzesło spotkanie AA.

Instrukcje

1 Przygotuj się na spotkanie AA poprzez studiowanie tematu, czy jest jeden zestaw. Upewnij się, że wszyscy w grupie rozumie tematu. Przygotuj kilka słów, aby otworzyć dyskusję i zapewnić kontekst dla niego. Krzesło może nadać ton spotkania i kierowania nim jakiegoś oświeconego udostępniania.

2. Pomyśl o temacie, zanim pojawi się na spotkanie, jeśli grupa nie dostarczył Ci jeden. Na wielu spotkaniach otwartych, krzesło wezwie do tematu. Jeśli nikt nie sugeruje, temat, krzesło powinno skorzystać z jednej z wielu propozycji tematu AA do dyskusji.

3 Postępuj zgodnie format grupy. Każda grupa Anonimowych Alkoholików zdecydował, jak chce przebieg obrad i zapewnia pisemnej formatowanie na krześle. Uwzględniają te życzenia i nie odbiegają.

4 Zemdleć różne odczyty przed rozpoczęciem spotkania.

5 Zapytaj o chętnych do dzielenia się, gdy wszystkie wstępne kroki zostały podjęte, zgodnie z przepisami w sprawie formatu. Jeśli nikt ochotników, albo zadzwonić do kogoś po imieniu mówić lub wybrać osobę, wskazując i być może na myśli niezależnie od koloru koszuli osoba jest ubrana.

6 Zamknij spotkanie Anonimowych Alkoholików na czas; zgodny z planem w formacie.

Wskazówki:

  • Przerwać mówcy, który rozmawia zbyt długo, dziękując mu i oferując kontynuować rozmowy po spotkaniu jest skończona.
  • Przerywać żadnego głośnika, który jest pijany.
  • Przerwać mówcy, który mówi o niewłaściwych tematów, takich jak wyraźne seksu i narkotyków lub za pomocą formalnych nazwiska osób i instytucji.