adcov.com

Jak korzystać z zarządzania bólu TENS

Jak korzystać z zarządzania bólu TENS


Dziesiątek lub przezskórnej stymulacji nerwowej elektryczny, nerwy czuciowe są stymulowane z ładunkiem elektrycznym, jako środek złagodzenie bólu. Ten FDA podejście działa przez cięcie sygnały bólowe się na przełęczy, zatrzymując je wryci przed mają szansę przybyć na mózgu. Zabieg TENS powoduje także uwalnianie naturalnych endorfin walki ból ciała. Od TENS jest wolne od narkotyków podejście do leczenia bólu, pochodzi z żadnego z efektów ubocznych, że leczenie oparte narkotyków może czasami przynieść. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z TENS w leczeniu bólu.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z lekarzem. Najpierw trzeba recepty od lekarza, jeśli masz nadzieję, że do nabycia jednostki TENS.

2 Weź bezpośrednie podejście do leczenia bólu. Zakotwiczyć elektrody swojej jednostki TENS bezpośrednio na miejscu, w którym doświadczamy bólu.

3 łagodzenia bólu dzięki mądrości akupunktury. Umieścić elektrody swojej jednostki TENS wraz odpowiednich punktów akupunktury, aby uzyskać wyniki. Dowiedz się więcej o punkty akupunktury przez zakup "Znalezienie skutecznych punktów akupunktury" przez Shudo Denmei i Stephen Brown. Zobacz sekcję poniżej zasobów dla łącza.

4 Vary swoje podejście. Ominąć podrażnienia skóry, wybierając różne punkty pośrednictwa z każdego zabiegu TENS.

5 Bądź cierpliwy. Typowo zajmuje około 30 minut do kilkudziesięciu do obróbki przynoszą ulgę w bólu.

6 Słuchaj swojego ciała. W niektórych przypadkach, krótka sesja 30 minut jest potrzebny, aby zażegnać ból godzinami. W innych jest to konieczne, aby utrzymać na sobie TENS przez dzień.

Wskazówki:

  • Zwrócić się do firmy ubezpieczeniowej o pomoc zarządzającej wydatki związane z nabyciem swojego urządzenia TENS. Urządzenie jest powszechnie uznawana za jego skuteczność w zakresie leczenia bólu, i jako takie, większość przewoźników pokryć koszty związane z jego wynajmu lub zakupu.
  • TENS jest wielkości do małego magnetofon i jest prosty w obsłudze.
  • Korzystanie z urządzenia TENS w leczeniu bólu układowej, takiej jak zapalenie i wynikające z reumatoidalnym zapaleniem stawów. TENS urządzenie można wykorzystać do łagodzenia bólu głowy i szyi, takie jak te spowodowane przez klasterowych bólów głowy, kręgów szyjnych i problemów dentystycznych. Ból brzucha, pleców i kończyn mogą być również usunięte z urządzenia TENS.
  • To nie jest dobry pomysł, aby korzystać z urządzenia TENS jak śpisz. Nocne podrzucanie i toczenie może spowodować jego elektrody, aby się cofnąć, nawiązanie kontaktu ze skórą, oraz jako źródło potencjalnego podrażnienia.
  • TENS nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i tych noszących rozruszniki serca.