adcov.com

Jak korzystać z Waterpik do nawadniania zatok

Jak korzystać z Waterpik do nawadniania zatok


Nawadniania Sinus jest stosowany w leczeniu alergii i podrażnienia zatok. Początkowo trzeba było kupić adapter nosa korzystania systemu Waterpik jako irrigator zatok. Jednak Waterpik nie oferuje już tej karty, ale stworzył niezależny system zwany Waterpik SinuSense Woda Pulsator. Systemy oczyszczania zębów Waterpik wymaga starannej regulacji ciśnieniem w celu uniknięcia uszkodzenia zatokowego. Nowy SinuSense jest specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić odpowiednią ilość ciśnienia wody do nawadniania zatok.

Instrukcje

Korzystanie z Waterpik dla Sinus nawadniania

1 Umyj ręce, aby uniknąć ryzyka infekcji.

2 Wypełnij miarkę z 8 uncji destylowanej lub filtrowanej wody i dodać soli pakiet rozwiązanie zatok. Pakiet ten działa tak, aby utworzyć roztwór soli zatokowego w obsłudze. Można używać wody z kranu, aby rozwiązanie, ale może być wprowadzenie dodatkowych substancji chemicznych, które mogą podrażniać zatok.

3 Umieścić miarkę w kuchence mikrofalowej i ciepły w 5-sekundowych odstępach. Woda powinna być ciepła, ale nadal wygodne w dotyku.

4 Wlać wodę do zbiornika na zatok irrigator Waterpik.

5 Umieść sondę zatok do jednego nozdrza i chude nad zlewem. Nie trzeba pochylić głowę, bo siła irrigator spowoduje usunięcie wody przez zatok. Jeśli masz długie włosy, należy pamiętać, aby związać go z powrotem i będzie zmoknąć.

6 Naciśnij spust na SinuSense powoli, co pozwala na przepływ wody do zatok. Spust kontroluje szybkość przepływu i może być całkowicie lub częściowo w depresji w zależności od poziomu komfortu. Jeśli ciśnienie wody nie jest wystarczająca, aby przenieść wodę przez zatok, zwiększyć ciśnienie, aż woda wypływa przeciwne nozdrze.

7 Zatrzymaj Waterpik raz użyłeś pół roztwór w zbiorniku.

8 Wyjmij Waterpik i umożliwić przepływ wody z nosa.

9 wydmuchać nos w celu usunięcia nadmiaru wody i luźne śluzu.

10 Powtórz kroki od 5 do 9 z przeciwnej nozdrza.

11 Oczyścić sondę zatok i zbiornik przed przechowywaniem. Sondy zatok może być oczyszczony przy użyciu przeciwbakteryjną mydeł lub moczone w alkoholu lub nadtlenku, aby zapobiec infekcji. W instrukcji producenta, w celu czyszczenia zbiornika.