adcov.com

Jak korzystać z urządzenia Vacuum receptę

Urządzenie próżniowe receptę (znany również jako urządzenie skurczu pompy próżniowej lub penisa) jest używany przez ludzi, w zaburzeniach erekcji, dzięki czemu utrzymują one erekcji. Urządzenie próżniowe jest cylinder z tworzywa sztucznego, który jest zamocowany na końcu penisa. Pierścieniem zaciskowym lub zespół jest wyposażony w pompy i jest umieszczony na końcu walca. Plastikowy cylinder i pomocy pompy wytworzyć próżnię, aby penisa. Pierścieniem zaciskowym jest stosowana w celu utrzymania erekcji. Urządzenie próżniowe recepta jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy mają zaburzenia erekcji i dla których leki nie działają. To może pomóc pacjentom operacji prostaty odzyskać sprawność seksualną.

Instrukcje

Jak korzystać z urządzenia Vacuum receptę

1 miejsce na rury z tworzywa sztucznego penisa. Następnie za pomocą pompy ręcznej lub elektrycznej dostarczonej z urządzeniem do tworzenia podciśnienia wewnątrz rury z tworzywa sztucznego. Pakiet ten krwi do prącia.

2 oprawy pierścień zwężenia wokół nasady penisa po tworzy się erekcji. To przyczynia się do utrzymania erekcji.

3 Wyjmij urządzenie podciśnienia receptę. Montaż powinien trwać 30 minut, wystarczająco długi, aby mieć stosunków seksualnych.

Wskazówki

  • Nie opuścić ring zwężenia w miejscu dłużej niż 30 minut, aby uniknąć obrażeń.