adcov.com

Jak korzystać z urządzenia TENS

TENS, określane również jako urządzenie TENS jest przezskórny neural urządzenie elektryczne pobudzanie bólu, który ułatwia zarządzanie poprzez ładunku elektrycznego. To podejście jest zatwierdzony przez FDA w zarządzaniu i łagodzi ból poprzez odcięcie sygnałów bólu, zanim zdążą dotrzeć do mózgu. TENS jest również, aby zwolnić ból walki naturalne endorfiny. Urządzenie TENS może być noszony przez cały dzień lub na miarę potrzeb, w zależności od tego, co ty i twoja droga lekarz zdecydować się.

Instrukcje

Jak korzystać z urządzenia TENS

1 Podejście się z lekarzem na temat korzystania z urządzenia TENS. Ponieważ TENS jednostki są wolne od narkotyków podejście do leczenia bólu, chodzi bez skutków ubocznych, takich jak senność lub nudności, które są wspólne strony wpływa na leki przeciwbólowe. Twoje lekarzy, trzeba będzie jednak napisać skrypt, aby otrzymać urządzenie.

2 Dowiedz się prawidłowe umieszczenie na poduszki żelowe i elektrod. Ćwicz z lekarzem przed przystąpieniem do umieszczenia elektrod siebie.

3 Vary swoje podejście. Powstrzymania się od stosowania elektrod w tym samym miejscu i wybrać różne punkty pośrednictwa pracy, aby zapobiec podrażnienie skóry.

4 Bądź cierpliwy. To zwykle trwa do 30 minut, aby odczuwać ulgę w leczeniu TENS. Graj z ustawień urządzenia w celu uzyskania napięcia i ustawienia, które jest wygodne dla Ciebie.

5 Wymień baterie urządzenia w razie potrzeby. Wymień klocki żel raz w tygodniu lub zgodnie z zaleceniami producenta.

Wskazówki:

  • Skonsultować się z lekarzem na temat różnych podejść w umieszczeniu elektrody. Możesz umieścić elektrody bezpośrednio na źródło bólu, lub na punkty akupresury.
  • Nie należy używać urządzenia TENS podczas snu.
  • Nie należy używać urządzenia TENS podczas kąpieli.
  • Kobiety w ciąży nie powinny używać urządzenia TENS.
  • Ludzie z padaczką nie powinny korzystać z urządzenia TENS.