adcov.com

Jak korzystać z Tomato Pulp leczyć trądzik

Jak korzystać z Tomato Pulp leczyć trądzik


Pomidor ma kilka cech, które sprawiają, że dobrym źródłem leczenia różnych drobnych dolegliwości. Owocowy wykazuje wysoki poziom witaminy C i A, antyutleniacze i zawartości kwasową. Elementy te są szczególnie użyteczne w leczeniu trądziku.

Instrukcje

1 Użyj leczenie trądziku pomidor. Mash jeden pomidor na miazgę i rozpowszechniania miazgi na twarzy, nawet na obszarach bez trądziku. Niech dzieło pomidorowy na twarzy przez godzinę, a następnie zmyj letnią wodą i wklepać go do sucha. Użyj tego leczenia przez tydzień, aby wyeliminować trądzik.

2 Zmniejszenie porów. Mix 1 łyżka. świeżego soku pomidorowego z 2 do 4 kropli soku z limonki i przetrzeć to na twarzy za pomocą wacika. Trzymaj mieszankę na twarz na 15 minut, a następnie zmyj letnią wodą.

3 Za pomocą maski oczyszczające pomidor. Mash 1 pomidor i 1 awokado razem i wymieszać miąższ również. Rozprowadź mieszankę na twarz i pozostaw na 20 minut. Spłukać letnią lub zimną wodą.

4 Zmniejsz oleju na twarzy z pomidorów twarzy. Rub pół pomidora na twarzy, koncentrując się na obszarach problemowych. Przepłukać ściągające pomidorowy się letnią wodą, a pat twarz suche.

5 leczyć trądzik z pomidorem i ogórkiem ściągający przez krojenie jeden ogórek i wyciskanie soku z plasterki. Następnie zniszczyć jeden pomidor na miazgę i przecedzić. Wymieszać sok razem i zastosować ściągające do twarzy z wacikiem.

6 Spróbuj maskę chłodzenia i-pomidor jogurt. Wymieszać miąższ z pół pomidora z 2 łyżki. jogurtu. Rozprowadź mieszankę na twarz, pozostaw na 20 minut i spłukać ciepłą wodą.

Wskazówki:

  • Przechowywać niewykorzystane zabiegi pomidorów w lodówce do późniejszego wykorzystania. Zabiegi na twarz wykonane z jadalnych produktów są zwykle dobre na 3 dni, jeśli są prawidłowo przechowywane.
  • Aby uniknąć suchej skóry, nie pozostawia maski na twarzy pomidorowy dłużej niż jest to zalecane.
  • Nie należy zaprzestać jakiegokolwiek leku przepisanej leczyć trądzik bez konsultacji z dermatologiem pierwszy. Przedwczesnego zakończenia leczenia mogą być niebezpieczne dla zdrowia.