adcov.com

Jak korzystać z superowoców

Jak korzystać z superowoców


Zapomnij o wyrażenie, "Jabłko dziennie trzyma lekarza z dala." Najnowsze badania sugerują, granaty - wraz z winogron, jagód i niektórych egzotycznych produktów, w tym acai i noni - będzie Cię najzdrowsze. Owoce te, nazwane "superowoców" przez ekspertów w dziedzinie zdrowia, zawierają przeciwutleniacze zwalczające chorobę. Oto jak korzystać superowoców w diecie.

Instrukcje

1 Przynieś na jagody. Można trzymać się podstaw takich jak truskawki, jagody, borówki i maliny, czy można ruszyć i rzucać w niektórych wolfberry i aronii. Wiele przygotowane napoje owocowe mają mieszanki tradycyjnych i egzotycznych superowoców jagodowych.

2 Przejdź do winogron. Czy chcesz wypić kieliszek wina na koniec dnia lub chrupać na jakieś zimne, orzeźwiające winogron z serem, można mieć pewność, że jesteś spożywania superfruit.

3 Wybierz granaty zamiast jabłka. Historycy twierdzą, że Ewa skusiła Adama z granatu, a nie jabłko - i jeśli kiedykolwiek miał ten kwaśny owoc soczysty, można zrozumieć odwołania. Granat jest dostępny w postaci soku pod etykietą Pom wspaniałe.

4 Rzuć jakieś egzotyczne superfruit do swojego miksera do uzyskania optymalnych rezultatów. Wybierz Mangostan, acai, noni i guarany - wszystkie uznane za choroby walki owoce bogate w antyoksydanty i inne składniki odżywcze.