adcov.com

Jak korzystać z ostropestu jako Herbal Snack

Ostropest jest skutecznym środkiem tonik i ogólnej detoksykacji wątroby. To zawdzięcza swoją leczniczą moc do aktywnego związku o nazwie sylmarin. Sylmarin pomaga zwalczać działanie wolnych rodników w wątrobie, jednocześnie umożliwiając regenerację komórek wątroby. Ostropest jest również dobrym źródłem pożywienia, ponieważ zawiera wiele białka i aminokwasy, które są korzystne dla zdrowia. To działa, aby obniżyć poziom cholesterolu i chroni przed rakiem. Jako dodatkowy bonus, ostropest plamisty ma właściwości antyoksydacyjne, które są nawet silniejsze niż witaminy C i E.

Nasiona ostropestu zrobić wielki przekąskę, służąc jednocześnie jako silny, naturalny ziołowy tonik, że wątroba po prostu kocha! Oto jak ostropestu przekąska na celu promowania i ochrony zdrowej wątroby.

Instrukcje

1. Zrób swój własny szlak z nasion mix mleko ostro. Wymieszać je z innymi zdrowych nasiona (dynia, słonecznik i siemię lniane), niektóre z grubsza posiekane orzechy (migdały, orzechy nerkowca i orzechy włoskie), suszonych owoców i rodzynek.

2 Grind garść nasion mleka ostu na drobny proszek w młynku do kawy lub malakserze. Posypać proszek na swoich sałatek, warzyw, zup i koktajli. Zmielone nasiona są doskonałą formą, w którym mają swoje surowe Nasiona ostropestu bez nieprzyjemnego smaku.

3 Zakład niektóre Nasiona ostropestu w ogrodzie ziołowym. Przekąska na młodych liściach lub dodać je do sałatki jarzynowe.

4 Brew ziołowe kawy z nasion mleka ostu. Lekko upiec pół szklanki nasion. Zemleć je do postaci drobnego proszku. Brew w ekspres do kawy tak samo jak w zwykłej kawy.

5 Dodać własne zdrowe kiełki z waszych Nasiona ostropestu (patrz źródła poniżej dla eHow, Jak zrobić kiełkującego Nuts). Nasiona ostropestu są klin pełne pożywne dobroci - kiełki Nasiona ostropestu są nawet jeszcze bardziej. Nie tylko zapewniają jeszcze wyższy odsetek składników odżywczych, ale składniki są w sposób jeszcze bardziej strawne źródła.

6 Brew herbaty ziołowe wywar i wypić na nim przez cały dzień. To zapewnia ostropestu w ziołowej dobroć bezpośrednio do krwioobiegu. Dusić łyżeczkę nasion mleka ostu w szklance wody przez 30 minut. Odcedzić i podawać.

7 Chrobrego gorzki smak i przekąski na łyżkę lub dwie mleka nasion ostu, gdy jesteś w podróży.

Wskazówki:

  • Jak w przypadku każdego leku regularnie lub alternatywnym, ważne jest, aby poinformować lekarza lub lekarza, jeśli pacjent przyjmuje ostropestu.
  • Nie należy ostropestu, jeśli masz historii choroby z marskością wątroby.