adcov.com

Jak korzystać z oleju rycynowego jako środek odstraszający owady

Jak korzystać z oleju rycynowego jako środek odstraszający owady


Czysty olej rycynowy, który jest uzyskiwany z ziaren rącznika jest bezwonna i bez smaku, olej, który jest używany do różnych dolegliwości skórnych. W ostatnich latach, olej rycynowy jest stosowany w połączeniu z innymi oleje naturalne, takie jak rozmaryn i olej z mięty pieprzowej, do bezpiecznej i skutecznej odstraszający owady naturalny.

Instrukcje

1 Zakup olej rycynowy, który został wyprodukowany przez tłoczenie na zimno procesów filtracyjnych eliminujących i rycyna, białko toksyny, które mogą powodować uszkodzenie nerwów. Podczas gdy większość oleju rycynowego sprzedawany w Stanach Zjednoczonych jest całkowicie bezpieczny w użyciu zewnętrznie i wewnętrznie, uważaj rącznika produktów naftowych, które zostały przywiezione z krajów takich jak Indie, Brazylia i Chiny, które nie mogły zostać przetworzone poprawnie.

2 Mieszanka oleju rycynowego z innymi typami olejów naturalnych, które działają jako środki odstraszające owady, takie jak olejek cytrynowy eukaliptusowy, olejek cedrowy, olejek rozmarynowy, olejek cynamonowy i oleju pelargonii. Chociaż olej rycynowy na własną rękę będą działać jako środek odstraszający owady, trzeba będzie ponownie ubiegać się olej co 1 do 2 godzin dla najlepszych rezultatów. Przy użyciu innych rodzajów olejów naturalnych, zwłaszcza olejek eukaliptusowy, cytrynowy przedłuża efektywność oleju rycynowego do 6 godzin.

3 Użyj olej rycynowy jako środek odstraszający owady, stosując go równomiernie na wszystkich odsłoniętych obszarach skóry. Ponieważ olej rycynowy jest stosunkowo bezpieczne do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, można zastosować go do obszarów wrażliwych, takich jak usta, a na nosie. Jeśli uważasz, że olej rycynowy jest zbyt tłuste, aby zastosować się do skóry, wymieszać 1 część oleju rycynowego do 10 części alkoholem płynnego, suszarka czuć do skóry.

Olej rycynowy 4 Dodaj do ulubionych balsam nawilżający lub krem do skutecznego kremu wszechstronnego. Ponieważ olej rycynowy jest bezwonny i bezbarwny w czystej postaci, można dodać tak dużo, jak chcesz do innych produktów bez zmiany bezpieczeństwo lub skuteczność oryginalnego wzoru.

5 Włóż trochę oleju rycynowego w ulubionym szamponem lub mydłem w płynie dla dodatkowej ochrony przed owadami.

Wskazówki:

  • Oleju rycynowego można także stosować do leczenia oparzenia słoneczne, poparzenia ciepła, skaleczenia i otarcia skóry. Olej rycynowy może być również stosowany jako skutecznego mazidła leczyć ból mięśni, bóle głowy i obrzęk.
  • W przypadku podawania doustnego w dużych ilościach, olej rycynowy mogą tworzyć efekt przeczyszczający, co może prowadzić do biegunki, odwodnienie, a nawet śmierć w ciężkich przypadkach.