adcov.com

Jak korzystać z oleju cedrowego jako środek odstraszający owady

Jak korzystać z oleju cedrowego jako środek odstraszający owady


Olejek cedrowy, który jest uzyskiwany z kory drzewa cedrowego, jest bezpieczny i naturalny środek odstraszający owady, który jest szczególnie skuteczny przeciwko pchłom. Przez zmieszanie czystego oleju cedrowego z innymi rodzajami olejów naturalnych, takich jak cytronellowego i trawy cytrynowej olej można odstraszania komarów, jak również.

Instrukcje

1 Zakup czysty olejek cedrowy używać jako środek odstraszający owady w całym domu. Po rozcieńczeniu z alkoholem lub wodą destylowaną, i wlewa do butelki ze spryskiwaczem, cedrowy olej może być stosowany na dywany, meble i wszędzie można znaleźć aktywności pcheł. Cedar olej w butelkach natryskowych zazwyczaj można znaleźć w lokalnym sklepie zoologicznym.

2 Mix cedr z trawy cytrynowej lub olej olej Citronella stworzyć środek odstraszający owady, który będzie działał zarówno na komary i pchły w całym domu. Można stosować mieszaninę tych olejów podwoić czas trwania odstraszający, ponieważ każdy olej używany niezależnie może stracić swoją moc już po 1 do 2 godzin.

3 Dodaj kilka kropli olejku cedrowego do swojego zwierzaka szampon na naturalny sposób do zwalczania pcheł i innych pasożytów rozprzestrzenianiu się w domu. Olej cedrowy, stosowane z umiarem, jest bardzo bezpieczny i naturalny sposób, aby zachować owady z dala od zwierząt domowych, i ukryć zapach, jak również. Można również umieścić kilka kropli oleju cedrowego pod poduszki z łóżka swojego zwierzaka dla dodatkowej ochrony przed pchłami i komarami.

4 Korzystanie z rozpylacza z cedrowego oleju zastosować rozwiązanie na ubranie po prostu przed wyjazdem na zewnątrz. Podczas gdy olej jest rozcieńczony cedr generalnie bezpieczne na większości tkanin, może chcesz przetestować niewielką część odzieży pierwszy dowiedzieć się, czy olejek cedrowy spowoduje plamę. Kobiecy wytrysk kroplę lub dwie do kieszeni może być również skuteczne.

5 Upewnij się, że olejek cedrowy nie dostać się do ust, oczu lub nosa, gdy stosuje się go jako środek odstraszający owady i należy zachować ostrożność podczas stosowania oleju cedrowego na małych dzieci, którzy są skłonni do smaku lub lizać substancję aromatyczną. Olej cedrowy jest natomiast generalnie bezpieczne na zewnątrz, zużycie wewnętrzne może spowodować chorobę.

Wskazówki:

  • Przy zastosowaniu oleju cedrowego do odstraszania komarów, trochę czasu, aby usunąć lub zastąpić stojącej wody na nieruchomości. Kąpiele ptaków, brodzenia baseny i woda miski swojego zwierzaka należy opróżniać i czyścić przynajmniej co drugi tydzień.