adcov.com

Jak korzystać z ogrzewania do traktowania ból szyi

Jak korzystać z ogrzewania do traktowania ból szyi


Ból szyi, które jest spowodowane przez złą postawę, przewlekłe naprężenia lub stresu mogą być wspomagane za pomocą ciepła. Ciepło jest również użyteczna dla przewlekłe problemy, takie jak zapalenie kości i stawów. Ciepła może pomóc zmniejszyć ból szyi poprzez poprawę krążenia w obszarze, zmniejszając skurcze mięśni i relaks sztywność mięśni. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z ciepła w leczeniu bólu szyi.

Instrukcje

Zużycia ciepła w celu zmniejszenia ból szyi

1 Wybierz rodzaj zastosowania ciepła, które działa najlepiej dla Ciebie. Można wziąć gorący prysznic lub użyć poduszki bezpośrednio na powierzchni.

2 Użyj wilgotne ciepło w leczeniu bólu szyi. Można zmoczyć ręcznik z ciepłą wodą, a następnie usiąść na łóżku lub kanapie, stosując ręcznik na karku i ramionach.

3 Zastosuj ciepło i zimno alternatywnie dla lepszej odpowiedzi. Jeśli jest obrzęk w okolicy, użyj zimne okłady, aż opuchlizna schodzi, a następnie przełączyć się na ciepło. Co najmniej przez 48 godzin obrzęk całkowicie zniknąć.

4 Weź gorącą kąpiel. Dodanie olejów lub soli w wodzie, wybiera leczniczych, zwłaszcza te, które są utworzone w celu zmniejszenia bólu. Można znaleźć w każdej soli leczniczej aptece lub sklepie ze zdrową żywnością.

Kupuj produkty wytwarzającej ciepło w celu złagodzenia ból szyi

5 Poszukaj produktów, które wytwarzają ciepło w kontakcie, takie jak niektórych olejów lub maści stworzonych specjalnie na masaż lub kontroli bólu. To może pomóc złagodzić ból jeszcze szybciej.

6 Rozważ zakup pad ciepła, które można owinąć wokół ramion i nosić podczas pracy na komputerze lub oglądania telewizji.

7 Sprzedam bateryjnie własny masażysta, który zapewnia ciepło. Jest to szczególnie przydatne, jeśli chce się w leczeniu bólu szyi, który rozciąga się do ramion i górnej części pleców, jako masażysta może zapewnić ulgę na dużym obszarze.

Wskazówki

  • Stosowanie ciepła może powodować natychmiastowe odczucie bólu. Jeżeli ból nasila lub czuć się nieswojo z ciepła, zatrzymać aplikację całkowicie i zasięgnąć porady lekarza, ponieważ może to wskazywać na bardziej poważny problem.
  • Nie przegrzewać pad przed zastosowaniem go do obszaru. Podczas korzystania z poduszki w leczeniu bólu szyi, aplikacja powinna czuć się gorąco, ale nadal wygodne.
  • Należy unikać korzystania z ciepła na obszarze, który jest obrzęk lub został krwawienia. Nie stosować ciepła, jeśli masz wycięty lub jakąś otwartą ranę na skórze.