adcov.com

Jak korzystać z menu Online Plan Jenny Craig

Jak korzystać z menu Online Plan Jenny Craig


Jeśli szukasz inteligentny sposób liczenia kalorii, planowania menu Internecie Jenny Craig jest właśnie dla Ciebie. Z planowania menu Jenny Craig można zaplanować, widok menu i zapisać na swoim poziomie spersonalizowaną kalorii i masz gwarantowane do miłości, jak łatwo jest jeść rozsądnie. Oto jak korzystać Planowanie menu Online Jenny Craig i zacznij oszczędzać te kalorie.

Instrukcje

1 Zaloguj się do jennycraig.com. Oto, gdzie można przeczytać o wszystkich sukcesów i uzyskać prawdziwe wyczucie, jak Jenny Craig program może pracować dla Ciebie.

2 Zapisz się na "myJenny" konta. Rejestracja jest szybka łatwa i co najważniejsze za darmo. Po zarejestrowaniu się będziesz miał dostęp do bandą świetnych narzędzi internetowych, w tym planowania menu online.

3 Kliknij przycisk "Menu" Planner w "Narzędzia online." Po podaniu preferencji informacyjnych rejestracja i e-mail, strona www jennycraig.com doprowadza cię do "myJenny" stronie głównej. Wystarczy kliknąć na menu "Plan" i jesteś na najlepszej drodze do planowaniu menu Internecie.

4 Wybierz opcję "Zaplanuj stworzenie menu", aby rozpocząć. Wybierz nazwę, którą chcesz połączyć się z menu, takie jak "surowa" lub "utrzymanie" i wybrać poziom kalorii.

5 pick "z dnia na dzień" lub "spersonalizowane" rodzaj planowania menu. Opcja z dnia na dzień jest bardziej uogólnione, a spersonalizowana opcja jest bardziej szczegółowy, rozdzielone na poszczególne posiłki i produkty spożywcze.

6 Dostosuj menu. Wybierz różnych potraw za każdym posiłku lub różnych planowanych dzień dla każdego dnia tygodnia, w zależności od rodzaju wybranego menu planowania.

7 Hit "wyślij", aby zapisać ustawienia. Teraz możesz przeglądać i drukować swoje planowane menu tygodniowe gdy jest to potrzebne.