adcov.com

Jak korzystać z leków na receptę w leczeniu migreny

Jak korzystać z leków na receptę w leczeniu migreny


Migreny są zwykle utożsamiane z bólu głowy, nudności i wrażliwość na światło i dźwięk. Objawy mogą być leczone lub którym zapobiega się z typowych środków przeciwbólowych, takich jak aspiryna i ibuprofen, a także więcej leków na migrenę, takich jak specyficzne tryptanów. Tryptany zmniejszyć obrzęk naczyń krwionośnych w mózgu, przypuszczalnej przyczyny migreny. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z leków na receptę w leczeniu migreny.

Instrukcje

Wyboru właściwego leku

1 Przygotuj się do specjalisty od głowy szczegółowo swoją pełną leków schematu. Migreny mogą współistnieć z innymi warunków zdrowotnych, takich jak depresja czy otyłość, które wymagają skutecznego zarządzania leków.

2 Prowadzić dziennik migreny lub zrobić listę swojej migreny leków historii. Lekarz musi wiedzieć, które zabiegi używasz i które wykazały, sukces lub porażkę.

3 Określić najlepsze leki na receptę do leczenia migreny z lekarzem. Mają mu przedstawić wszelkie skutki uboczne przed wyborem leku można podjąć.

Leczeniu migreny, jak określono

4 Przeczytaj o leki zalecił lekarz w celu leczenia choroby migreny więc można je poprawnie. Przeczytaj szczegóły produktu w "Dobrych opcji, z Pharmacy Ludowej." Zobacz sekcję poniżej środki na link.

5 Weź leki na receptę, jak jest dokładnie i zwróć uwagę ich wpływ. Umieścić to w swoim pamiętniku, jak również migreny.

6 Monitorowanie reakcji na leki i ich skuteczność w zapobieganiu lub zmniejszaniu nasilenia napadów migreny w czasie. Podziel się tą informacją z lekarzem.

Wskazówki

  • Ufa tylko ból głowy lub innego specjalisty lekarza o prawidłowej diagnozy i leków na receptę.
  • Zdarza się, że psychiatra może przepisać migrena leki jako leczenie uzupełniające do ochrony zdrowia psychicznego.
  • Tryptany są w doustnego, donosowego lub w postaci iniekcji. Należy pamiętać, że te leki mogą być bardzo drogie, bez pokrycia recepty narkotyków.
  • Wykorzystać wszystkie leki zgodnie z zaleceniami i należy stosować się do wszelkich czasów dawkowania. Może to mieć wpływ na wynik leczenia.
  • Tryptany nie powinny być podejmowane przez osoby z chorobami serca. Zwrócić się do lekarza, aby rozważyć ryzyko.