adcov.com

Jak korzystać z łaźni parowej z wysokim ciśnieniem krwi

Wbrew powszechnemu przekonaniu, osoby z wysokim ciśnieniem krwi (nadciśnienie), mogą spędzić czas w łaźni parowej, jeśli spełnione są pewne warunki. Wysoki ciepła z łaźnią parową, jacuzzi i sauny może powodować problemy dla osób z ciężką wysokie ciśnienie krwi. Na szczęście, te miejsca znajdują się w relaksujący uzdrowisk i klubów sportowych mogą pomóc zrelaksować tych z objawami regulowanych. Nawet pacjenci obecnie na podstawie pomiarów ciśnienia krwi, leki na receptę mogą korzystać łaźnie parowe i sauny.

Instrukcje

1 Odczekać co najmniej 15 minut po treningu przed wejściem do łaźni parowej. Według Krajowego Centrum na aktywności fizycznej i niepełnosprawności, ciśnienie krwi może spaść do niebezpiecznego poziomu przy wejściu łaźnia parowa bezpośrednio po treningu. Jest to szczególnie w przypadku, jeśli pacjent przyjmuje leki na wysokie ciśnienie krwi.

2 Ocenić objawy przed wejściem do łaźni parowej. Unikaj gorącej pary lub saunę jeśli wykazujących objawy wysokiego ciśnienia krwi. Obejmuje to duszność, ból w klatce piersiowej lub zawroty głowy. Niektórzy ludzie mogą być w stanie wprowadzić łaźnia jeden dzień, ale trzeba unikać jej kolejnego powodu nagłych objawów.

3 Wprowadź łaźnia parowa i relaks. Nie dłużej niż jest to zalecane. Kluby sportowe i uzdrowiska póź- zaproponował razy parowe pobliżu instrukcji pokoju. Typowa wizyta trwa 10 do 15 minut.

4 Pozostaw łaźnia parowa po osiągnięciu limitu czasu. Niektórzy ludzie na przemian łaźni parowej i chłodnym basenie. To jest niewskazane dla osób z nadciśnieniem. Zamiast spędzić jedną sesję w łaźni parowej i kontynuować swój dzień gdzie indziej.

Wskazówki

  • Jeśli zaczniesz odczuwać zawroty głowy, podczas gdy w łaźni parowej, wyciąć sesja krótki.
  • Skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania porady specyficznej do objawów wysokie ciśnienie krwi.
  • Należy unikać picia alkoholu przed lub w trakcie sesji łaźni parowej lub saunie.
  • Unikaj noszenia gruby szlafrok lub ręcznik w łaźni parowej, jak może zachować Ci cieplej niż jest zdrowe.