adcov.com

Jak korzystać z kwasu liponowego

Kwas liponowy jest często stosowane jako uzupełnienie diety i przeciwutleniacz. Istnieje wiele korzyści żywieniowe jedzenie żywności, które są bogate w kwas liponowy. Kwas liponowy ma nie tylko zalety diety, ale może pomóc ludziom z problemów ze wzrokiem, cukrzyca, przewlekłe migreny, i wiele innych problemów zdrowotnych. Czytaj więcej dowiedzieć się o wielu pozytywnych sposobów Kwas liponowy może poprawić sposób życia!

Instrukcje

Wielu korzyści kwasu liponowego!

1 Jedz pokarmy, takie jak szpinak, brokuły, ziemniaki, serca, wątroby, nerek i mięs. Te pokarmy są bogate w kwas liponowy. Pomoże to uniknąć niedoboru witaminy C i witaminy E. Kwas liponowy jest również doskonałym źródłem przeciwutleniacza.

2 Użyj liponowy kwas dla celów terapeutycznych. Kwas liponowy jest stosowany w leczeniu niektórych chorób związanych z cukrzycą, jak również, takich jak obwodową neuropatią cukrzycową (warunek cukrzycowej mających wpływ na ręce i nogi, które powoduje drętwienie i silny ból).

3 Zapobieganie migrenowe bóle głowy! Odnotowano nowe dowody, że kwas liponowy pomaga w tej dziedzinie. W ostatnim badaniu, 600 mg dziennie suplement kwasu liponowego, w ciągu trzech miesięcy, zmniejszyła poziom bólu i częstotliwość bólów głowy dla wielu cierpiących na przewlekłe migreny.

4 Zachowaj wygląd skóry żywe i piękne! Dzięki zastosowaniu kremu zawierającego 5% kwasu liponowego, dwa razy dziennie, można zrobić bardziej miękka skóra, gładszy, młodszy wygląd i poprawić ogólną strukturę skóry.

5 poprawić ogólny stan zdrowia oczu! Kwas liponowy Odkryto, aby zapobiec tworzeniu się zaćmy w oku. Zaćma jest zazwyczaj utworzona z powodu stresu oksydacyjnego w soczewce oka i kwas liponowy przeciwdziała stresu oksydacyjnego. Kwas liponowy ma również stwierdzono poprawę warunków dla osób cierpiących na jaskrę, choroby wizyjnego.

Wskazówki

  • Kwas liponowy jest naturalnie wytwarzane przez organizm, ale wysokość ciała wytwarza zmniejsza się z wiekiem. W związku z tym, to chyba dobry pomysł, jak wiek, aby zwiększyć ilość kwasu liponowego uwzględnić w swojej diecie. Ciemne, liściaste greans jak collards i szpinaku są idealne do tego.