adcov.com

Jak korzystać z kciukami do masażu obojczyka

Jak korzystać z kciukami do masażu obojczyka


Kostny obojczyka jest, która rozciąga się wzdłuż górnej części ramion. Wiele ludzie mają tendencję do utrzymywania napięcia w mięśniach i tkankach otaczających tę kość. Użyj poniższe informacje, aby dowiedzieć się, jak korzystać z kciukami do masażu wzdłuż obojczyka.

Instrukcje

1 Poproś klienta, aby leżał twarzą w dół na stole do masażu. Znajdź obojczyk na kliencie poprzez dotknięcie ramienia i przesuwając rękę w kierunku szyi. Poczujesz kości rozszerzyć, tworząc kształt litery V zarówno z przodu i tyłu ciała. Kształt V znajduje się na lewej i prawej stronie.

2 ostrość na część kości obojczyka, która biegnie w poprzek tylnej klienta podczas masażu. Celem jest, aby naciskać tkanek położonych tuż obojczyka.

3. Stań przed głowie klienta ze stopami razem. Połóż ręce na plecach klienta z kciukami umieszczone tylko wewnątrz tylnej obojczyka. Pozostałe palce dłoni powinny być rozluźnione.

4 Lean do klienta z masy ciała, a nie pchanie się od rąk i ramion. To stworzy presję gdzie kciuki są umieszczone wzdłuż obojczyka klienta.

5 Kontynuuj oprzeć się na około dziesięć sekund. Jak wycofać, delikatnie przesunąć kciuki w małym kole. Następnie przesuń kciuk w inne miejsce wzdłuż obojczyka i powtórzyć procedurę. Trzymaj się, dopóki nie stosować nacisku na całej długości kości.

6 Trzymaj paznokcie przycięte tak, aby nie wystawały poza opuszki palca. Jeśli paznokcie są dłuższe niż to, pojawia się ryzyko zarysowania lub grzebie klienta wykonując ten ruch.