adcov.com

Jak korzystać z gumy do żucia, aby schudnąć

Jak korzystać z gumy do żucia, aby schudnąć


Badania wykazały, że guma do żucia może odgrywać znaczącą rolę w procesie utraty wagi. Dietetyków, którzy żuć gumy jedzą mniej i faktycznie spalić więcej kalorii, niż tych, którzy nie żuć gumy. Jeśli wykonane prawidłowo, zawierające gumę do żucia do swojej diety, ćwiczeń może znacząco wpłynąć na wyniki odchudzania; jednak, utrata masy ciała z gumy nie jest tak proste, jak prowadzenie paczkę strzęślowy na desce rozdzielczej samochodu. W celu osiągnięcia wymiernych rezultatów, trzeba zrozumieć rolę gumy jako część zdrowej diety i wdrożenie gumy do żucia w sposób celowy i zdrowy sposób.

Instrukcje

1 Wybierz aromatyczne, gumę bez cukru. Guma bez cukru zawiera połowę kalorii regularne gumy, dzięki czemu jest bardziej przyjazny wybór dla dietetyków.

2 Chronić paczek gumy w miejscach, gdzie zazwyczaj przekąski, takie jak szafy w pracy, w samochodzie lub w salonie w domu. Upewniając się, że jest łatwo dostępne gumę zachęci Państwa do sięgnięcia po kiju ulubionego strzęślowy a nie przekąsek kalorii wypełnione.

3 Chew kij gumy godzinę przed i jedną godzinę po, każdy posiłek. Badania zarówno na Uniwersytecie Rhode Island i Louisiana State University wykazały, że guma może działać jako skuteczny doradca w ograniczaniu apetytu. Oprócz pomocy zachowań krawężnik przekąski, guma może dietetyków czuć pełniejsze szybciej podczas posiłków.

4 Chew każdy kij gumy przez co najmniej pół godziny. Średni kij z gumy bez cukru zawiera pięć kalorii - biorąc pod uwagę, że guma do żucia może się poszczycić-szybkość spalanie kalorii o 11 kalorii na godzinę, twój żucia gumy bez cukru przez pół godziny sprawia, że ​​faktycznie spalić tyle kalorii, jak wziąć In.

Wskazówki

  • Użyj gumy do żucia w ramach planu utraty wagi, który obejmuje zdrową dietę i ćwiczenia.
  • Przed rozpoczęciem odchudzania zawsze skonsultować się z lekarzem.
  • Unikać jedzenia nadmiernych ilości gumy bez cukru. Cukru guma zawiera sorbitol, które w wysokich stężeniach może działać jako łagodny środek przeczyszczający.