adcov.com

Jak korzystać z elementu grzejnego

Jak korzystać z elementu grzejnego


Wkładka grzewcza zmniejszają ból w różnych częściach ciała. Wkładka grzewcza może być stosowany w postaci suchej lub mokrej terapii leczenia. Ten artykuł obejmuje tylko metody suchej terapii. Suchy terapia może być stosowana w mniejszych napięcie mięśni, bólu, bólu i sztywności. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z poduszki.

Instrukcje

1 Ustalenie, gdzie twoje pochodzi ból może być czasem trudne. Bóle, że czują się jak w szyi może faktycznie rozpocząć się w plecach, i czuć tylko, jeśli są one w szyi z powodu podziału nerwów i ścieżek mięśniowych. Podkładki grzewcze są w różnych kształtach i rozmiarach, z różnymi ustawieniami ciepła dla każdego. Dla celów niniejszego artykułu, poduszka rozgrzewająca będziemy odnosić się do ma trzy ustawienia ciepła. Pierwszym z nich jest najniższa i trzeci jest najwyższa.

2 Do bólu gdziekolwiek na plecach, trzeba będzie położyć się płasko, na sztywnej powierzchni, tak aby z powrotem wejdzie w pełnym kontakcie z podkładką grzewczego w obszarze bólu promieniującego od. Ustawienie ciepła do tego zabiegu jest trzecim, lub najwyższy poziom grzania. Zawsze pozwalają na ubranie leżeć między skórą a pad ogrzewania, aby uniknąć poparzenia. Leżą poduszki bezpośrednio w obszarze znajduje się w bólu, i położyć się na nim tak powoli organizm przyzwyczaja się do zmian temperatury. Sit nieco do góry i posiada tę pozycję przez pięć sekund w czasie w ciągu pierwszych dwóch minut, aby umożliwić leczenie mięśni absorbować ciepło. Sugeruje się, że elektrody grzewcze nie są używane dłużej niż jedną godzinę w czasie uszkodzenia ciała, o ile nie określono przez wykwalifikowanego lekarza.

3 Do bólu związanego z chorobami pęcherzyka żółciowego, to poduszki na prawej części brzucha, bezpośrednio na dolnej części żeber. Termoutwardzanie stosuje się drugi lub nośnik ciepła. Powinno rozciągać się wokół swojej stronie obejmuje obszar, który znajduje się w twój woreczek żółciowy. Możesz położyć na boku do tego leczenia, lub usiąść prosto na krześle. Leżąc jest najczęściej stosowany, ponieważ pozwala wyciągnąć z boku i pozwolić, aby rozprowadzać ciepło równomiernie. Nie zaleca się stosowania elementu grzejnego dla więcej niż jednej godziny w czasie, o ile nie określono przez wykwalifikowanego lekarza.

4 Na ból w ramionach, należy położyć się płasko na plecach na sztywnej powierzchni, takiej jak sprężysty materac. Umieścić poduszki bezpośrednio na ramieniu, który jest w bólu, i położyć się na materacu. Druga lub pożywki termoutwardzanie Termoutwardzanie do tego leczenia. Można przełączać się między dwoma ramionami powinna być zarówno w bólu. Unieś ramiona prosto nad tobą przez piętnaście sekund i pozwolić im spaść. To na przemian z każdej strony przez pierwsze pięć minut zabiegiem, aby pozwolić ogrzać się do mięśni z ogrzewaną podkładką. Nie zaleca się stosowania elementu grzejnego dla więcej niż jednej godziny w czasie, o ile nie określono przez wykwalifikowanego lekarza.

5 ogólne bóle i dolegliwości można leczyć z ogrzewaną podkładką, po prostu stosując bezpośrednio do źródła bólu przez nie więcej niż jedną godzinę w czasie. Pamiętaj, że twoja matka zawsze używać zimno obrzęk i ciepła dla bólu. Podkładki grzewcze nie powinny być stosowane na obrzęk lub uszkodzoną skórę. Należy przestrzegać wszystkich wskazówek i zaleceń, które są wymienione przez producenta konkretnego poduszka rozgrzewająca marki, nawet jeśli są one sprzeczne z tym artykułem.

Wskazówki

  • Nie kłaść żadnych poduszki bezpośrednio na skórę. Spowoduje to poważne oparzenia i obrażenia do derma i ewentualnie subderma. Zawsze pozwalają na ubranie lub ręcznik leżeć pomiędzy skórą i wkładki grzewczej. Najlepiej, aby umożliwić ogrzewanie podkładki do ogrzania się do temperatury zachodzącego wybraniu przed nałożeniem jej na miejscu bólu.