adcov.com

Jak korzystać z dzikiego oregano olej do Cure Zapalenie zatok

Olej z dzikiego oregano jest rzekomo mają wiele zastosowań leczniczych. Jednym z nich jest aby pomóc w leczeniu zapalenia zatok, które jest wirusowe, bakteryjne lub grzybicze zapalenie zatok. Składniki aktywne w moc dzikiego oregano są pakowane z antybakteryjnych, antyseptycznych i przeciwgrzybiczych właściwości, co czyni go doskonałym kandydatem, aby pomóc w leczeniu zapalenia zatok naturalnie.

Instrukcje

Olej z oregano na zapalenie zatok

1 Wymieszać olej z oregano z wodą. Zaczynając od mniejszych ilości, umieścić 04:59 kropli wody, soku lub łyżeczka. miodu dwa lub trzy razy dziennie. Jako alternatywę, można również użyć medycznego zakraplacza i umieść 04:59 kropli olejku z oregano pod językiem. Jeśli warunki są ekstremalne lub uparty, może wymagać więcej dawek niż normalnie.

2 Użyj olej z oregano miejscowo jako środek antyseptyczny i przeciwbólowy z zatok. Wcierać olejek z oregano na zewnątrz zatok i pozwolić na to, aby pozostać tam przez jakiś czas. Jeśli masz wrażliwą skórę lub jeśli olej z oregano jest zbyt silny dla Ciebie, rozcieńczyć go w oliwie z oliwek. Jeśli Twoje oczy stają się rozdrażniony z oparów z oleju, należy go zmyć z substancji rozpuszczalnych w oleju. Jak w przypadku wielu holistycznych, leków ziołowych lub ludowych, nie było żadnych opublikowanych badań ze źródeł naukowych. Jeśli spróbować ziołowy i czuję, że to jest o szkodliwe skutki, przerwać leczenie i natychmiast skontaktować się z służby zdrowia.

3 Kontynuuj użyć olejek oregano tylko zgodnie z zaleceniami. Nie idź tylko w mowie, bo to może prowadzić do potencjalnie niebezpiecznych wyników. Śledzić swoje postępy, aby zobaczyć, jakie korzyści masz gleaning, jeśli w ogóle, z oregano. Jeśli nie poprawie w ciągu czterech do pięciu dni należy zaprzestać korzystania z oleju oregano.

Wskazówki:

  • Olej z oregano nie jest przeznaczony do codziennego użytku, tylko jako leczenie miejscowe, gdy jesteś chory lub potrzebuje.
  • Olej z oregano jest również rzekomo pomóc w leczeniu zapalenia stawów, bóle stawów i bóle mięśni.
  • Nie należy przyjmować olej oregano, bez rozcieńczania go pierwszy; będzie palić, jeśli masz skórę wrażliwą lub suchą.
  • Nigdy nie podejmować żadnych olejków eterycznych doustnie, chyba że jesteś pod opieką lekarza lub innego pracownika służby zdrowia.