adcov.com

Jak korzystać z dwóch planów Dental

Jak korzystać z dwóch planów Dental


Wysokie opłaty za usługi stomatologiczne przyniosły potrzeby stomatologicznych planów ubezpieczeniowych. Plany stomatologiczne zapłacić dużą część rachunku za wizyt i zabiegów stomatologicznych, zostawiając zapłacić mniejszą część rachunku. Niektóre osoby mają pokrycia w ramach dwóch planów dentystycznych - poprzez własne i pracodawcy współmałżonka - powodując jeszcze większe oszczędności. Korzystanie z dwóch planów dentystycznych zajmuje trochę planowania zdobycia korzyści maksymalne. Powinieneś znać swoje plany stomatologicznych wewnątrz i na zewnątrz w celu określenia, które przewoźnik jest twoim głównym ubezpieczycielem i który z nich jest drugorzędna.

Instrukcje

1 Określ podstawowy i dodatkowy plan. Twój podstawowy Plan wymienia Cię jako rejestrowanym, podczas gdy twój wtórny Plan wymienia cię jako zależne. Pokrycie dzieci oparta jest na bieżąco rodziców urodzenia najstarszego rodzica niosącego podstawowy ubezpieczenia na dziecko.

2 Wypełnij wszystkie formularze wniosków całkowicie. Lista inny plan ubezpieczeń w sekcji Dodatkowe pokrycia roszczenia. Pomaga to w celu określenia, które przedsiębiorstwo jest odpowiedzialny za różne usługi, jak to opisano w sekcji korzyści.

3 Prześlij stomatologiczne roszczenia do pierwotnego nośnika pierwszy. Gdy skarga została przyjęta i zapłacona, złożyć wniosek do wtórnego ubezpieczenia z informacjami płatności od podstawowej firmy. Upewnij się, że wtórne ubezpieczenie pozwoli na dodatkowe płatności na wizyty dentystyczne, jak niektórzy nie, jeśli podstawowym nośnikiem zapłacił więcej niż maksymalny limit dolara Twoim drugim przewoźnika dla danego postępowania.

4 Zapłać zaległe salda nie są objęte ubezpieczeniem. Większość gabinetów oferuje plan płatności dla chorych na napięty budżet.