adcov.com

Jak korzystać z cytokin

Cytokin to ogólny termin używany do identyfikacji szerokiego zakresu chemikaliów lub wydzielanych białek, które pomagają ułatwić układ odpornościowy, a tym samym chroni przed toksynami zagranicznych. Jednym z lepszych sposobów, aby przygotować do pracy cytokiny, których potrzebują, aby zrobić to ćwiczenie. Badania wykazują, że organizm produkuje cytokiny w odpowiedzi do zabiegu, oparzenia, urazy lub inne ciała jest taki sam sposób, że produkuje je w odpowiedzi na duży wysiłek. Wykonując swoje cytokin jest kolejnym korzyści zdrowotne z pracy na zewnątrz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak można lepiej przygotować swoje ciało do ochrony poprzez wykonywanie.

Instrukcje

1 Rozumiem, że w ciągu ostatnich pięciu lat, nie było wiele badań łączące duży wysiłek do aktywności cytokin, szczególnie od ekscentrycznych ćwiczeń, takich jak bieganie czy jazda na rowerze. (Formularze te są nazywane "mimośród", ponieważ wymagają one "mimośrodowego kurczenia się", albo wydłużenie mięśni nóg, jak ma to miejsce podczas uruchamiania lub jazda na rowerze). Jedno z badań pokazuje, że po 45 minutach ćwiczeń na wioślarza pomieszczeniach (lub ergometrze), były wysoki poziom cytokin przez trzy godziny. Co ciekawe, osoby uczestniczące w badaniu, które były regularnie biegacze nie wykazały wzrost. Ich poziom cytokin już się. Dowiedz się więcej, czytając badania o nazwie "cytokiny reakcji na duży wysiłek" w poniższych zasobów.

2 rodzajem najbardziej cytokiny wytwarzane bezpośrednio po ich jest nazywany interleukiny-6 (IL-6). Już prace out, bardziej organizm produkuje. W badaniu maratończyków, którzy ukończyli wyścig w ciągu trzech do trzech i pół godziny, naukowcy stwierdzili znacznie większe ilości IL-6 bezpośrednio po biegu. Na bieżni płozy ilość IL-6 we krwi zaczyna wznosić się po upływie 30 minut, efektywność maksymalną po upływie dwóch i pół godziny. Sama kwota maratończyków 'IL-6 można znaleźć w biegaczy bieżni po 90 minut biegu. Uruchamianie już nie wytwarzają więcej IL-6. Adrenalina może tylko zwiększyć poziom IL-6 dwukrotny trzykrotnie. Tak więc, nie trzeba rozpocząć szkolenia dla maratonu korzystać z ćwiczeń produkowanych cytokin. Dowiedz się więcej, czytając badania o nazwie "Ćwiczenia i cytokiny" w poniższych zasobów.

3 Wiem, że ilość i rodzaj kwasów tłuszczowych jesz może wpływać na produkcję cytokin w trakcie ćwiczeń. Chociaż typowa amerykańska dieta zawiera zbyt wiele Omeg- 6 kwasów tłuszczowych (rodzaj znaleźć w drób, jaja, i oleje roślinne) i zbyt mało omega-3 kwasy tłuszczowe (rodzaj znaleźć w tłustych rybach) niż powinien, Omega 6 kwasów tłuszczowych lepiej zwiększyć produkcję cytokin. Diety bogate w zdrowe Omega-3 kwasy tłuszczowe mogą hamować produkcję cytokin. Dowiedz się więcej, czytając badania o nazwie "Tłuszcze i Immunologii Ćwiczenia" w poniższych zasobów.

Wskazówki

  • Nie wszystkie podwyżki cytokin są dobre. Gdy niezaznaczona korpusu, jak to ma zwykle zbyt wiele komórek immunologicznych mogą być przesłane. To się nazywa "cytokin burza." Jeżeli jedna występuje w płucach, na przykład nagromadzone komórki mogą ostatecznie zablokować dróg oddechowych. Nie wiadomo, dlaczego niektóre ataki wirusowe, takie jak pandemia grypy w 1918 powodują burze cytokin.