adcov.com

Jak korzystać z ćwiczeń Inwersja Eye do obiegu Słabe

Jak korzystać z ćwiczeń Inwersja Eye do obiegu Słabe


Terapia wywracania praktyce zawieszania nogami lub pozycjonowania korpusu z dolną częścią nad górną częścią. Umieszczając korpus o odwróconym kątem siły grawitacji zwiększa przepływ krwi do górnej części tułowia, a zwłaszcza głowy i szyi, zmniejszając jednocześnie nacisk na kręgosłup. Zwiększenie obieg umożliwia bardziej tlen dostarczane do obszarów, które są zwykle powyżej serca, tworząc potencjalne korzyści terapeutyczne. Łącząc inwersji delikatnie ćwiczenia mogą pomnożyć ten efekt w obszarach docelowych, takich jak na dolnej części pleców, szyi i oczu.

Instrukcje

Inwersja Ćwiczenia

1 Umieść swoje ciało na wzniesieniu z nóg umieszczona wyżej niż głowy lub wstrzymać się od swoich butów grawitacyjnych. Poczujesz ciśnienie w głowie, jak grawitacja zwiększa cyrkulację do głowy, oczu i skóry.

2 rolki oczy w kierunku czoła tak daleko, jak możesz. Sprawował tę funkcję przez cztery sekundy, a następnie powróci do oczu do swojego normalnego położenia.

3 Spójrz w stronę klatki piersiowej, walcówka oczy, jak daleko, jak to możliwe. Sprawował tę funkcję przez cztery sekundy, a następnie umożliwi oczy, aby powrócić do swojej normalnej pozycji.

4 Obróć oczy, jak daleko w prawo, jak to możliwe, jak gdybyś patrząc na uchu. Przytrzymaj przez cztery sekundy, a następnie pozwolić oczy, aby powrócić do swojej normalnej pozycji.

5 Obróć oczy tak daleko w lewo, jak to możliwe. Przytrzymaj przez cztery sekundy, niż pozwalają na oczy, aby powrócić do swojej normalnej pozycji.

6 Obróć oczy poruszające się powoli w dużym kole. Koło na prawo i na lewo.

7 Spróbuj skoncentrować obu oczu na czubku nosa i przytrzymaj przez cztery sekundy. Zwolnij oczy i pozwolić im powrócić do swojego normalnego położenia.

8 Powrót do pozycji pionowej lub powtórzyć sekwencję, jeśli czujesz się komfortowo jest odwrócony dłużej. Początkujący powinni wyznaczyć sobie cel w wysokości 20 do 30 sekund inwersji pod lekkim kątem i sposób ich pracy stopniowo do pełnej inwersji na dłuższe okresy czasu.

Wskazówki

  • Ustaw cel na jedną do dwóch minut dziennie w pierwszym tygodniu i stopniowo zwiększać czas, jak i kąt, pod jakim jesteś odwrócony do najlepszych wyników. W praktyce można na swój sposób pracy do 15 minut dwa razy dziennie wisi pod kątem 90 stopni lub pełnej inwersji.
  • Jeśli w dowolnym momencie, że czujesz się nieswojo, przerwać ćwiczenia inwersji i powrotu do pozycji pionowej.
  • Osoby z chorobami serca, choroby oczu, takie jak jaskra, nadciśnienie lub tych, którzy są w ciąży nie powinno się rozpocząć leczenie inwersji bez konsultacji ich podstawową z lekarzem, gdyż terapia ta powoduje naturalny wzrost zarówno ciśnienia krwi i ciśnienia w oku.