adcov.com

Jak korzystać z ćwiczeń, aby obniżyć wysokie ciśnienie krwi

Jak korzystać z ćwiczeń, aby obniżyć wysokie ciśnienie krwi


Codzienne ćwiczenia okazał się skuteczny w pomocy do osób ryzyka powstrzymać lub kontrolować wysokie ciśnienie krwi. Szanse na rozwój wysoki wzrost ciśnienia krwi z wiekiem i może mieć również wpływ przyrostu masy ciała, otyłość lub wysoki poziom cholesterolu. Osoby z przewlekłymi schorzeniami lub wywiadem rodzinnym cukrzycy lub choroby serca są również zagrożone. Jeśli ciśnienie krwi jest umiarkowanie wysoki, trening może być wystarczający, aby uniknąć przyjmowania leków do regulacji ciśnienia krwi. Jeśli używasz już leki, ćwiczenia mogą uczynić leki bardziej skuteczne w obniżaniu wysokiego ciśnienia krwi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z ćwiczeń, aby obniżyć wysokie ciśnienie krwi.

Instrukcje

Wykonywać swoją drogę do lepszego zdrowia

1 obniżyć ciśnienie krwi z ćwiczeń sercowo-naczyniowych. Oddychanie jest numerem jeden sposób, aby zbudować silne serce.

2 Użyj ciężarki i sprzęt do ćwiczeń do wykonania całkowitego treningu ciała. Zwiększenie masy mięśniowej pozwoli spalić więcej kalorii, co prowadzi do większej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie masy ciała.

3 Ustal cele fitness i spotkać się, gdy są one osiągnięte. Obniżenie ciśnienia krwi poprzez ćwiczenia wymaga zmiany stylu życia i nie powinny być postrzegane jako rozwiązanie krótkoterminowych.

4 Dołącz do grupy spaceru lub jazdy, jak i korzystać z innych motywacji. Badania pokazują, że ci, którzy korzystają z partnerem są trzy razy mniej prawdopodobne, aby przejść zaplanowanego treningu.

5 Zmniejszenie zagrożeń dla zdrowia, takich jak wysokie ciśnienie krwi, otyłość, choroby serca i cukrzycy typu II przez wprowadzenie 30 minut ćwiczeń tlenowych do swojej codziennej rutyny.

Znajdź plan ćwiczeń, który pracuje dla Ciebie

6 Wybierz aktywność fizyczną cieszyć. Chodzenie, bieganie, jazda na rowerze czy uprawianie sportu takich jak koszykówka czy softball z przyjaciółmi są wielkie możliwości do zabawy podczas ćwiczeń.

7 ćwiczeń na swojej optymalnej porze dnia. Jeśli jesteś osobą, rano, ćwiczenia na początku dnia, kiedy jesteś najbardziej energiczny w pełni czerpać korzyści z treningu.

8 Tworzenie alternatywnych planów ćwiczeń, które można wykorzystać w 15, 30, 45 i 60-minutowych odstępach. Dlatego wyeliminować wymówki nie mają wystarczająco dużo czasu.

9 Bądź kreatywny w maksymalizacji możliwości, aby uzyskać szybki ćwiczenia aerobowe. Zaparkować samochód dalej od miejsca docelowego, lub jeździć na rowerze do sklepu, a nie jazdy. Dodatkowych kalorii spalanych doda się w czasie.

10 Jedz zdrowe w celu maksymalizacji wyników ćwiczeń.

Wskazówki

  • Jeśli cierpisz na poważną chorobę lub masz w rodzinie chorób serca w młodym wieku, przed rozpoczęciem nowego schematu ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem.