adcov.com

Jak korzystać z Corn Silk

Jak korzystać z Corn Silk


Prosty kłos jest wszechstronnym żywności i rzemiosła produkt. Upiec jądra cieszyć zalane masłem leczeniu. Dodać popcorn dla wielkiego doświadczenia filmowego lub mash jądra do silnych whisky. Przed podjęciem lalki cornhusk dla dzieci jak korzystać z łuski okłady ognisko żywności. A teraz, gdy myślał, że nie ma więcej niż organicznej odpadów, kukurydza jedwabiu odbywa się na linii frontu postępu w medycynie jako doustny lek, herbaty i okład.

Instrukcje

1 Dodaj kukurydzy jedwabiu do swojego codziennego schematu witamin i minerałów, aby zachować zdrowie i aktywny. Czerpać korzyści z kukurydzy kapsułek wypełnionych jedwabiu krzemu, witamin z grupy B, PABA, żelaza, cynku, potasu, wapnia, magnezu i fosforu. Chiński porada medyczna sugeruje dodanie kukurydzy jedwabiu do swojej diety dla poprawy krzepliwości krwi.

2 Weź kukurydza jedwabiu w leczeniu chorób związanych z dróg moczowych. Spożywać około 2 g dziennie używać jako środek moczopędny, wypłukując toksyny i odnowienia układu moczowego. Łykać kukurydzy jedwabiu do zwalczania kamieni nerkowych i naprawienia prostych zagadnień przepływu moczu. Wziąć zalecaną dawkę 500 ml jedwabiu kukurydzy dziennie jako wlew z innymi dodatkami do leczenia przypadek pęcherza.

3 Poprawa funkcji żółciowych i wątroby. Łykać odmierzone ilości ziołowy (przestrzegać zaleceń pakiet lub butelka dawkowania) walczyć żółtaczka, i pomoc w produkcji żółci i utrzymania zdrowej wątroby. Kukurydza jedwab może również pomóc obniżyć ciśnienie krwi.

Walka z rakiem 4 kukurydzy jedwabiu. Wypełniony flawonoidy i polifenole, fitochemikalia z rodziny przeciwutleniaczy, kukurydza jedwabiu jest badany na jego własności w walce z rakiem i jest często zalecane, oprócz innych ziół, alternatywnych sposobów leczenia raka.

5 Użyj kukurydzy jedwabiu, które pomogą Ci schudnąć. Pomocne ilości śluzu, substancji absorbujących wodę, znajdują się w kukurydzy jedwabiu. Przygotuj herbatę jedwabiu kukurydzy do użytku z jedzenia planu pomóc spadek funtów. Zmieszać 2 łyżeczki suszonego jedwabiu kukurydzy w 8 uncji wrzącej wody, strome napar na pięć minut i napięcie przed wypiciem.

6 Spróbuj kukurydzy jedwabiu herbatę złagodzić rozdrażnienie i dyskomfort doświadczenie przed i podczas miesiączki. Jedna filiżanka dziennie przez okres do 10 dni jest zalecana dawka. Dodaj kukurydza jedwabiu herbaty do swojej diety jako sposób zwalczania objawów PMS.

7 Zrób okład z kukurydzy jedwabiu leczyć czyraki. Zmieszać proszek suszony corn jedwabiu z niewielką ilością wody w celu utworzenia pasty. Spread okład na kawałku siatki wystarczająco duży na pokrycie zagotować. Taśmy bandaż w miejscu i pozwolić mu przeniknąć do wrzenia przez około dwie godziny. Spodziewaj się pewien dyskomfort, jak działa okład. Ponownie zastosować kolejną dawkę, jeśli pierwszy nie całkowicie wyleczyć zagotować.

Wskazówki:

  • Kukurydza jedwabiu może wywołać reakcje alergiczne u tych, którzy mają problemy z wszelkiego rodzaju produktów zbożowych. Należy unikać stosowania kukurydzy jedwabiu, jeśli cierpią z tego typu alergii. Leki ziołowe nie zastępują leczenia. Potwierdzić diagnozę i zapytać, czy kukurydza jedwabiu może negatywnie wpłynąć protokołu medycznego zalecany przez lekarza przed wami samoleczenia.