adcov.com

Jak korzystać z Coconut Oil For A drożdże

Większość kobiet ma od czasu do czasu, cierpiał na drożdże. Może to być spowodowane przez zmiany hormonalne, jak również ze stosowania antybiotyków. Stres i wysokiej zawartości węglowodanów dieta może również przyczynić się do przerostu drożdży.

Ale zwolnienie z bolesne drożdże (Candida) objawów zakażenia może być tak proste, jak dodanie olej kokosowy do swojej diety.
Może to być wykonane w połączeniu z regularnym leczeniu drożdże lub stosowane same, jako naturalny drożdże utwardzania. A ten artykuł o tym, jak używać olej kokosowy na drożdże pomogą Ci zacząć.

Instrukcje

1 Zakup organiczna oliwa kokosowy.
Aby ten naturalny leczyć drożdże do pracy należy upewnić się, że używa tylko organiczny olej kokosowy z pierwszego tłoczenia.

2 Jedz olej kokosowy.
Musisz wziąć 1 łyżka stołowa. olej kokosowy trzy razy dziennie przez co najmniej tydzień. Dobrym sposobem na to jest, aby zastąpić regularne oleju spożywczego z oleju kokosowego. W przeciwnym razie można go dodać do żywności i koktajle lub po prostu połknąć łyżkę oleju kokosowego z szklanką wody.

3 łagodzą swędzenie.
Olej kokosowy może być stosowany w miejscu, aby pomóc uspokoić i ukoić swędzenie i pieczenie. Oleju kokosowego mogą być stosowane wewnętrznie poprzez umieszczenie tamponu z olejem kokosowym. A następnie włożeniu tamponu, jak zwykle, a na sobie przez ok. cztery godziny.

4 Wyeliminuj cukier z diety.
Cukru i prostych węglowodanów karmić drożdże. tak, aby twoje leczenie infekcji drożdży poprawnego działania trzeba usunąć je z diety jak najwięcej.