adcov.com

Jak korzystać z ciepła, aby leczyć infekcji Staph

Staphylococcus aureus, powszechnie znany jako zakażenia gronkowcem jest grupa bakterii, który jest podstawowym sprawcą infekcji skóry. Zwykle gronkowiec znajduje się w organizmie, ale zwykle nie powodują problemów. Jednak, gdy skóra ma cięć, otarć lub ma otwartą ranę i jest w kontakcie z powierzchnią nieczystego, bakterie gronkowca może uzyskać dostęp do ciała powoduje cellulitis, czyraki, liszajec, zapalenie mieszków włosowych i skóry parzona zespół. Wśród objawów, które mogą wystąpić z zakażeniem gronkowcem są zaczerwienienie i obrzęk, bolesne wzniesienie pryszcz-tak wypełnia się ropą, gdy pogarsza. Osoby, które mają przewlekłe choroby lub osłabionym układem odpornościowym i kto zarazić przez zakażenia gronkowcem może poważnie zachorować gronkowiec zwłaszcza gdy wprowadza do krwiobiegu z powodu przerwy lub przerwanie powierzchni skóry. Jeden z najbardziej znanych sposobów leczenia infekcji gronkowca jest zastosowanie ciepła.

Instrukcje

Instrukcje

1 Weź prysznic lub przemyć przy użyciu antybakteryjnego mydła.

2 Pat siebie lub dotknięty obszar suchą ręcznik.

3 Zagotować wodę przez około pięć minut.

4 pozostaw na jedną do dwóch minut przed przeniesieniem go do basenu.

5 Doprowadzić temperaturę wody do letniej lub tolerowane hotness.

6 Zanurzyć na tym terenie, aby złagodzić ból i spuścić ropę, jeśli przerwy obszarze lub otwiera wilgoci ciepło, ale pozostawić zamknięte, jeśli nie łamie.

7 Wipe tym terenie czystą myjki raz zrobić.

8 Myć ręce mydłem antybakteryjnym i suche.

9 Zastosuj antybiotyk maści.

10 Osłona na tym terenie ze sterylnym opatrunkiem.

Wskazówki

  • Zastosowanie mydłem antybakteryjnym zmniejsza długość infekcji. Możesz również skorzystać z poduszki lub termofor owinięty w czystą ściereczką do maksymalnie 20 minut. Czynność powtarzać trzy do czterech razy dziennie. Obejmująca ten obszar będzie zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji na inne części ciała lub do innych osób za pośrednictwem bezpośredniego i pośredniego kontaktu z zanieczyszczonymi powierzchniami. Skonsultować się z lekarzem, gdy gorączka rozwija.
  • Należy unikać poparzenia testując temperaturę wody lekko moczenia nadgarstek do wody. Nigdy nie należy używać ściereczki do mycia lub ręcznik po raz drugi. Podczas mycia szmatki, używać mydła i ciepłej wody i suszy na powietrzu. Nigdy pozycji akcje takie jak maszynki do golenia, grzebienie, nożyczki, ręczników, pościeli i innych przedmiotów, które wchodzą w bezpośredni kontakt z powierzchnią ciała. Unikaj golenia na tym terenie.