adcov.com

Jak korzystać z Cardiac monitora zdarzeń

Serca monitor zdarzeń jest urządzeniem służącym do monitorowania nietypowych ruchów w sercach chorych na serce. Instrument jest korzystne, ponieważ zmniejsza występowanie sytuacji kryzysowych związanych z sercem, a lekarze mogą leczyć pacjentów z nietypowych ruchów serca od razu. Pacjenci noszą urządzenia do nagrywania sygnałów, a następnie przekazywać je do wykwalifikowanych techników. Otrzymany raport jest wysyłany dla lekarza.

Instrukcje

1 Wear monitora zdarzeń serca. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji obsługi dołączonej do urządzenia. Monitor zdarzeń serca jest noszony jako zegarek lub trzymane w torebce lub kieszeni, a dołączony do klatki piersiowej z przewodów lub elektrod.

2 Naciśnij przycisk Start na froncie urządzenia, aby rozpocząć skanowanie serca tak szybko, jak zawroty głowy, słabe lub Twoje serce bije szybciej. Instrument będzie sygnał dźwiękowy. Dźwięk zostanie zatrzymane po zakończeniu skanowania.

3 Zadzwoń na bezpłatny numer wydrukowany na urządzeniu, które łączy się z technikiem. Powiedz mu, że przekazanie zapisu ma się rozpocząć. Technik poprosi o szczegółowe informacje na temat nieprawidłowych objawów czułeś. Następnie odłącz kabel od monitora, należy umieścić ustnik telefonu na monitorze, a następnie naciśnij przycisk "Wydarzenie", aby wysłać nagranie.

4 Poczekaj na przekazanie do końca. Urządzenie emituje sygnał dźwiękowy dopóki przesyłane są wszystkie rekordy. Podnieś słuchawkę i czekać na dalsze instrukcje od technika. Jeśli transmisja była uszkodzona, może trzeba wysyłać go ponownie.

5 Resetowanie urządzenia, kiedy transmisja zostanie zakończona za pomocą ostrych końcach przewodu, aby wcisnąć przycisk reset.

Wskazówki

  • Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w podręczniku. Nieprawidłowy zapis daje zły przekaz.